- Продовжуючи запроваджену минулого року традицію, Українське Біблійне Товариство запрошує всіх бажаючих долучитися до особливого читання Божого Слова з нагоди Пасхи Христової. Протягом майже доби близько 80 учасників читатимуть увесь Новий Завіт у сучасному українському перекладі.
- У цей особливий час, коли ми згадуємо подвиг та незмірну любов нашого Спасителя та святкуємо Його перемогу над смертю, що може бути краще, ніж провести час із Біблією, у цій благословенній атмосфері, коли лунає лише вічне й незмінне Боже Слово!

Читання розпочнеться 25 квітня о 16:00 та завершиться наступного дня близько 15:00.

Завітайте у молитовну каплицю Української євангельської теологічної семінарії (Пуща Водиця, вул. Квітки Цісик 57) або приєднуйтесь онлайн.
«Навіть уночі згадую Твоє Ім’я, Господи, і милуюсь Твоїм Законом» (Псалом 119:5)

Великоднє читання Божого Слова

Продовжуючи запроваджену під час відзначення Року Божого Слова традицію, Українське Біблійне Товариство запрошує всіх бажаючих долучитися до особливого читання Біблії з нагоди Пасхи Христової – ночі бдіння з Божим Словом. Протягом майже доби 80 учасників читатимуть увесь Новий Завіт у сучасному українському перекладі.

Читання розпочнеться 25 квітня 2019 р. о 16:00 та завершиться наступного дня близько 15:00. Захід відбуватиметься у молитовній каплиці Української євангельської теологічної семінарії (Пуща Водиця, вул. Квітки Цісик 57), а також транслюватиметься онлайн – деталі будуть опубліковані згодом на сайті УБТ (www.ukrbs.org) та сторінці УБТ у Фейсбуку (www.facebook.com/Ukraine.bible).

Національне читання Біблії – унікальний захід, що відбувся з нагоди Року Божого Слова в Україні 5–8 липня 2018 р. на Софійській площі м. Києва. Він тривав понад 3 доби за участі близько 350 читців – керівників церков та священнослужителів з усієї країни, відомих діячів культури, представників влади й іноземних гостей. Як наймасовіший і найтриваліший захід із читання вголос у нашій країні був внесений у Національний реєстр рекордів України.

Здійснення сучасного перекладу Біблії українською мовою було одним із основних завдань Українського Біблійного Товариства від моменту його заснування. Всі існуючі попередні переклади були здійснені задовго до того і не були зрозумілі для сучасного покоління. Основним перекладачем став професор, доктор теології о. Рафаїл Турконяк, який досконало осягнув древні біблійні мови у кількох авторитетних вищих навчальних закладах світу. Окрім нього до праці були залучені українські мовознавці, вчені-біблеїсти, експерти вітчизняні і закордонні – від Об’єднаних Біблійних Товариств, що є однією з найавторитетніших і найдосвідченіших міжнародних організацій у сфері перекладу Біблії.

Переклад Нового Завіту був представлений 2000 року й одразу отримав схвальні відгуки всіх конфесій, що входять до складу Біблійного Товариства. З огляду на різні традиції українських церков 2011 р. був презентований повний переклад Біблії з давньогрецького оригінального тексту (Септуагінти).

Водночас паралельно тривала робота над перекладом Старого Завіту з давньоєврейського тексту. В міру підготовки біблійних книг вони друкувались окремими збірками для знайомства широкого загалу українців, які, читаючи, подавали свої відгуки, побажання та зауваження. На початку 2019 р. основне редагування тексту завершилось і почалась остання фаза підготовки до верстки тексту Біблії з урахуванням зауважень християнської спільноти. Видання сучасного українського перекладу повної Біблії з древньоєврейського оригіналу заплановане на червень 2019 року.

Українське Біблійне Товариство — міжконфесійна християнська організація, метою якої є переклад, друкування та розповсюдження Біблії українською мовою й мовами нацменшин, що проживають на території нашої держави. До складу Товариства входять 18 провідних українських церков православного, католицького та протестантського віросповідання і Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України.

Товариство є членом Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, а також міжнародної організації Об’єднаних Біблійних Товариств, що має представництва у понад 200 країнах і територіях світу. За роки діяльності Товариство видало та розповсюдило понад 12 млн примірників Біблії та іншої літератури.

тел./факс: (044) 501-1491; e-mail: inna@ukrbs.org
вул. Януша Корчака 18, м. Київ, 03190

Українське Біблійне Товариство,
© 2019 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search