Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

Улюблені Господом брати і сестри!
Вітаємо Вас украй актуальними сьогодні словами Ісуса Христа: «Мир Вам!»

Із року в рік Біблійне Товариство через спеціальну програму поширення Божого Слова приділяє особливу увагу окремим категоріям українського народу, що потребують духовної підтримки. У 2015 році ми щиро запрошуємо Вас приєднатися до всеукраїнського благодійного проекту «Послання Миру», мета якого – донести віру, надію та любов людям, що стали жертвами сумних подій у нашій країні.

Події останніх років вплинули на весь український народ. Багато людей відчули жорстокість і нещадність бойових дій – знищення майна, переховування від обстрілів, брак їжі та питної води, страх і невизначеність. Багато з них пережили трагедію втрати рідних і близьких. Особливо болючого удару ця ситуація завдала малозабезпеченим верствам населення – через фінансову кризу доступних ресурсів для їхньої підтримки залишилося вкрай мало. Більшість із постраждалих втратили будь-яку надію на повернення до звичного життя.

Нашим спільним завданням зі всіма помісними церквами є донесення звістки розради та миру, а також проповідування цінностей, які відкриває Біблія.

Саме тому ми бажаємо донести Боже Слово – єдине джерело віри, надії та любові – до всіх постраждалих від конфлікту.

У рамках цього проекту готуються видання українською та російською мовами, зокрема Біблії великого формату, молодіжні Біблії з кольоровими вставками та Новий Завіт із Псалмами та першими розділами книги Буття з виділеними місцями, де містяться Божі обітниці і слова підкріплення.

Сердечно запрошуємо Вас підтримати цей проект своїми молитвами та пожертвами.
Ми переконані, що Бог через Своє Слово досягне тих сердець, які шукають правду, і принесе у їхнє життя розраду, примирення і зцілення душевних ран.

 

З вдячністю та молитвами про Вас
Олександр Бабійчук
генеральний секретар
Українського Біблійного Товариства


Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Банківські реквізити

Українське Біблійне Товариство
р/р 26002020640
ПАТ «Банк «Український капітал»
МФО 320371, ЄДРПОУ 19018646
Призначення платежу:
«Добровільна пожертва»
вул. Я. Корчака, 18, Київ, 03190
(044) 501-14-91

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.