Національний День Бібліє крокує школою

28 жовтня 2016 року в ПСЗ НВК «Живе Слово» відзначали національний День Біблії. До навчального закладу завітали гості з Західного Регіонального Біблійного Товариства України, які розповіли дітям про унікальність Біблії та підготували щедрі подарунки учасникам біблійних конкурсів. За право називатись кращими знавцями Біблії змагались діти як молодшої, так і середньої школи. Щоб урівняти сили та здружити учнів різних класів, було утворено змішані вікові команди.

 

Учні 1-4 класів мали змогу продемонструвати своє знання Святої Книги сумлінно та креативно. Працюючи в невеликих командах, юні дослідники Біблії давали відповіді на доволі непрості запитання, впізнавали за малюнками біблійні історії, складали «біблійні» пазли.

Дуже цікавим був конкурс біблійної пантоміми, до якого учні доклали чимало винахідливості.

002Учні середньої школи (5-8 класи) грали у Біблійний брейн-ринг, де також необхідно було застосувати знання Святого Слова, проявити творчість та кмітливість, підставити плече товаришу.

Завзятий пошук, командний дух, радісний спів християнських пісень, море усмішок і тепла, сімейна атмосфера супроводжували весь захід.

Фінал теж був біблійним: останні стали першими і отримали найцінніші подарунки – дитячі та молодіжні Біблії. Командам-переможцям вручили грамоти, а всі учасники свята отримали пам’ятні призи.

Також школярі приємно здивували всіх гарними малюнками до конкурсу «Біблія очима дітей», які тепер прикрашають стіни нашої школи.

Слава Богу за Його Живе Слово, яке продовжує торкатись сердець як дорослих, так і дітей!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2020 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search