Вже сьомий день, коли Ліван переживає громадянські протести, закриті дороги та вимоги до відставки уряду та дострокових виборів. Це версія «Арабської весни», розпаленої минулого четверга, коли уряд оприлюднив заплановані нові податки та тарифи, які будуть запроваджені до 2020 року, у поєднанні з дефіцитом грошових коштів, що виник протягом останніх кількох тижнів та іншими економічними обмеженнями.
Незважаючи на всі процеси які проходять в суспільстві, всі наші співробітники змогли доїхати до офісу, використовуючи усі засоби, що уникнути закритих доріг протягом останніх двох днів.
Але банки та інші життєво важливі установи все ще закриті, що спричиняє дефіцит….

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Двое парней с одинаковыми именами создают Библию в формате глянцевого журнала, чтобы Библейский текст был доступен для нового поколения.

Брайан Чанг, 24 года, из Лос-Анжелеса совместно с другим Брайаном Чангом, тридцатилетнем гавайцем, загорелись идеей создать новый формат Библии для поколения Instagram. Издания книг Библии похожи на глянцевый журнал, которые часто можно увидеть в холлах отелей или в приёмных на журнальных столиках. На страницах изданий много свободного пространства, текст оформлен стильным шрифтом Sans Serif на фоне изящных натюрмортов, которые популярны в Instagram.

«Помню, как получил свою первую Библию», — вспоминал Браин Чанг. «Я был немного напуган. Это не было похоже ни на одну книгу. Я подумал: «а можно ли это сделать лучше?'» Внутри черной обложки, плотно сидящие строки текста на тонкой бумаге, с трудом читались.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка




 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   
© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search