Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41


6-7 червня 2017 року в Ізраїльському Парламенті – Кнесеті, що знаходиться в Єрусалимі, відбувся Перший Національний молитовний сніданок за участю Президента Ізраїля – пана Реувена Рівліна, членів Ізраїльського Парламенту та представників християнських Церков і релігійних організацій, державних діячів і політичних лідерів з багатьох країн світу. До участі в урочистому ювілейному заході були запрошені сотні представників з усіх континентів світу.

На запрошення Кнесету, від нашої країни у Першому молитовному сніданку Ізраїля брали участь наступні представники релігійних спільнот та християнських Церков: д-р Комендант Г.І. – президент Українського Біблійного Товариства (УБТ), а також заст. генерального секретаря УБТ – к.н. Райчинець А.В.; Паночко М.С. – старший єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України; Райчинець В.Ф. – старший єпископ Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України; Шемчишин В.П. – перший заступник голови Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн-Баптистів. Від представників державної влади Україну представляв Радник Президента України – Богуцький Юрій Петрович, який у рамках візиту взяв участь у зустрічі з президентом Ізраїля – паном Реувеном Рівліном.

У різних виступах і промовах лідери Ізраїлю та державні представники з різних країн світу зазначали, що мільйони людей у світі сьогодні потребують миру і стабільності, чекаючи допомоги і справедливості. Лідери християнських Церков та релігійні діячі закликали присутніх молитися як за справжній, стійкий мир, так і за порозуміння між людьми різних національностей і віросповідань, за об’єднання зусиль демократичних країн світу задля поширення демократичних цінностей та принципів свободи. Як відомо, Національні молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн. Зокрема в Україні такий захід проводиться вже шостий рік поспіль. Подібний Молитовний сніданок в Ізраїлі відбувся вперше, але саме така спільна молитва, незважаючи на політичні та релігійні розбіжності, може сприяти духовному єднанню й порозумінню провідних політичних лідерів, та представників різних релігійних спільнот з усього світу.

Прес-служба Українського Біблійного Товариства
Тел. +38 044 501 14 91
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.