Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

Богдан, 52 рокиБогдан, 52 рокиКожної суботи з 12-ї до 13-ї години, у скверику, що знаходиться по вул. Підвальній (біля "Порохової Вежі"), молодь з Церкви "Віфанія". м. Львів займається годуванням знедолених малозабезпечених людей, які змучені гріхом (біля 100 чол.).
Там окрім роздачі одягу та їди, вони завжди мають можливість почути добру звістку про спасіння, яке можна отримати в Ісусі Христі, послухати християнські пісні, які там постійно виконуються, помолитися разом з нами та завдяки співпраці з Біблійним Товариством безкоштовно отримати Боже Слово.

Хоч наше служіння проводиться ще не достатньо довго, проте є вже певні результати: дві особи вже поїхали міняти своє життя в християнські центри реабілітації та ще декілька планують туди відправитись + прохожі мимо люди чують Слово Боже. Ми маємо багато ідей, щоб це служіння приносило набагато більше плодів для Бога і до цього нам необхідна підтримка УБТ. Дуже дякуємо вам за надані Нові Заповіти, які вже сьогодні використовуються для спасіння людських душ та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Вами. Нехай Бог Вас рясно благословить!

Богдан, 52 роки. Одружений має доньку, але вже більше ніж два роки дружина вигнала з дому, власного житла не має начує де прийдеться. Кожної суботи приходить до "Порохової Вежі" поїсти гарячий борщ.Богдан, 52 роки. Одружений має доньку, але вже більше ніж два роки дружина вигнала з дому, власного житла не має начує де прийдеться. Кожної суботи приходить до "Порохової Вежі" поїсти гарячий борщ.

«У Біблії я бачу більше ніж просто букви або слова за ними стоїть глибокий зміст, який не всі розуміють. Я з радістю читаю Євангелія і хочу подарити «Дитячу Біблію» своїй внучці її 2 роки, дуже рідко її бачу, але при зустрічі обов’язково подарю»

Люба, 18 роківЛюба, 18 років

«Живу з мамою та відчемом, маю маленьку сестричку три роки (інвалід). Працюю на базарі продавцем, грошей не вистачає прихожу сюди кожної суботи поїсти і знову біжу на роботу. Біблію ніколи не читала та і власної Біблії ніколи не мала. Тепер буду читати сама і своїй маленькій
сестричці. Дякую».

Юля, 16 роківЮля, 16 років

«Тато помер, коли я була маленька, мама померла два роки тому. Зараз вчусь на другому курсі училища по спеціальності швія, живу в гуртожитку при навчальному закладі. Відвідую недільну школу церкви «Віфанія» там мене люблять і завжди тепло приймають. Зараз прийшла помагати
сестрам у роздачі їжі. Вперше Біблію я почала вивчати саме в церкві на недільній школі і з тогу часу моє життя почало змінюватись».


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.