7 березня 2023 року в Києві за головуванням Старшого єпископа Церкви адвентистів сьомого дня в Україні Станіслава Носова відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). В засіданні взяли участь глави та уповноважені представники церков та релігійних організацій України, представники Державної служби з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) та експерти.

Перший заступник Голови ДЕСС Віктор Войналович поінформував членів ВРЦіРО про стан державно-конфесійних відносин в Україні та відповів на питання, у тому числі щодо законопроекту про  про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій (реєстр.номер 8371), щодо низки актуальних питань діяльністі релігійних організацій в умовах воєнного стану, тощо.

На засіданні ВРЦіРО було обговорене питання про діяльність комісій Ради Церков з питань соціального служіння та медіа служіння, а також робочої групи з питань реституції майна релігійних організацій. За результатами обговорення ВРЦіРО надала відповідні доручення Секретаріату Ради. 

Учасники засідання ВРЦіРО подякували Старшому єпископу Церкви АСД в Україні Станіславу Носову за плідне головування у Раді Церков. Головуючим у ВРЦіРО на наступний період став Президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант.