13 жовтня у невеличкому селищі Егмонд-ан-Зе, що знаходиться на узбережжі Північного моря на заході Нідерландів, розпочалася 10-та Всесвітня Асамблея – 2023 Об’єднаних Біблійних Товариств (ОБТ), яка ознаменувала завершення семирічного періоду очікування від часу проведення минулої Асамблеї у 2016 році. Центральною темою зустрічі є “Боже Слово: Примирення для світу“, а центральним біблійним текстом став вірш із Другого послання до Коринтян, “Усе від Бога, який примирив нас із Собою через Христа і дав нам служіння примирення” (2 Кор. 5:18).

З часу останньої Всесвітньої Асамблеї у Філадельфії відбулася багато змін – пандемія, економічні кризи, стихійні лиха, військові конфлікти та війни, політичні заворушення, тощо. Усе це тією чи іншою мірою вплинуло на служіння поширення Божого Слова. Але місія Біблійних Товариств була і залишається все такою ж важливою й надалі. Тому спільноті ОБТ важливо було узгодити свої пріоритети та цілі з реаліями служіння по цілому світові у 2023 році та в майбутньому.

Наступні декілька днів близко 390 учасників із 142 національних Біблійних Товариств будуть разом обговорювати теми, пов’язані із перекладами, популяризацію та залученням Біблії у національні процеси, цифровізацією суспільства, тощо; розглянуть сучасні виклики та проблеми задля спільного їх вирішення та виконання біблійної місії.

Приємно відзначити, що Українське Біблійне Товариство є невід’ємною частиною всесвітньої спільноти ОБТ, яка схвально оцінює роботу УБТ як у сфері перекладу, так і у сфері поширення Писання народу України. Така надважлива підтримка з їх сторони дає можливість продовжувати звершувати та розвивати служіння поширення Слова Божого у надважкий для нашої країни час.

Із нетерпінням очікуємо на результати 10-ї Всесвітньої Асамблеї Об’єднаних Біблійних Товариств.