Свобода є однією з найбільших цінностей, і тому не дивно, що найбільше проблем виникає у людини, коли вона цю свободу втрачає. Часто наркотики, алкоголь, ігроманія створюють ілюзію свободи та незалежності. Люди віддають гроші, здоров’я, життя заради сумнівного задоволення й ефемерної волі. Та що потім? Ця уявна свобода перетворюється на ланцюги залежності.

Чи існує для таких людей другий шанс?

Ми переконані, що справжню свободу може подарувати лише Бог, Який відкривається у Святому Письмі. Тому УБТ співпрацює із багатьма християнськими центрами допомоги залежним, серед яких є і центр Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Воскресіння» м. Рівне, зображений на фото.

Під час перебування у такому центрі людина вчиться читати Боже Слово, визнавати свої помилки, молитися, робити правильний вибір, працювати, любити людей, берегти і цінувати те, що має.

Люди, які пройшли курс допомоги в центрі, вивчаючи Біблію, свідчать, що розуміння місії та любові Христа і того, що лише Він здатний допомогти, дало порятунок від залежності, свободу, нове щасливе життя, навчило жити за Писанням, служити й допомагати іншим людям, відновило сім’ї, зруйновані стосунки з рідними та повернуло втрачений сенс життя.