За участі Предстоятелів Церков України та почесних гостей відбулася без перебільшення історична подія – офіційна презентація Рукописної Біблії у стінах Національного заповідника “Софія Київська”. Впродовж останніх трьох років тисячі мешканців України змогли долучитися до створення Рукописної Біблії, що стало символом єднання нашої країни навколо Божого Слова.

Предстоятель Православної Церкви України, Митрополит Київській і всієї України Блаженніший Епіфаній: «Дуже важливо було розпочати цей проєкт саме тоді, коли Україна була шматована різними зовнішніми чинниками, бо лише Біблія може об’єднати наш народ!»

Офіційна презентація Рукописної Біблії
Офіційна презентація Рукописної Біблії

Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав: «Я щиро переконаний, що кожен, хто долучився до переписування рядків із Біблії, доторкнувся до вічності. Бо колись наші імена забудуть, але нащадки зможуть упізнати нас за нашими почерками».

Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Віталій Кривицький SDB: «Я вчергове хотів би подякувати Біблійному Товариству за цей богодухновенний крок, за це дуже важливе рішення! І нехай його плоди вдасться побачити і нам за життя, але також зробити певний підсумок виконання цього Слова і у вічності».

Офіційна презентація Рукописної Біблії
Офіційна презентація Рукописної Біблії

Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко: «Щиро вітаю всіх нас із цим чудовим святом! Ми – різні, але Біблія – одна. У нас різні погляди, але Біблія формуватиме один погляд – і це залежатиме від наших сердець».

Президент Української Уніонної Конференції Церкви Адвентистів Сьомого Дня Станіслав Носов: «Біблія дорожча за золото! Коли люди читають Біблію, вони отримують багатство, благословення та щастя. Ми всі мріємо про життя у щасливій країні, і лише Біблія може дати те, про що ми мріємо».

Дякуємо кожному, хто долучився до створення цієї унікальної Книги! Рукописна Біблія зберігатиметься у Домі Біблії в Києві – щиро запрошуємо!

Офіційна презентація Рукописної Біблії