З урахуванням адаптивного карантину та дотримуючись масочного режиму представники східного відділення Біблійного Товариства разом із військовим капеланом Сергієм Амеліним відвідали родини загиблих воїнів. Напередодні, 15 червня, була шоста роковина збиття літака з військовими 25-ї дніпровської бригади над луганським аеропортом. За час війни Дніпропетровщина понесла найбільші втрати серед військових.

Відвідання родин загиблих воїнів
Відвідання родин загиблих воїнів

Капелан Сергій Амелін передав продуктову допомогу від фонду “Об’єднані заради миру”, а директор східного відділення Біблійного Товариства Володимир Агафонов подарував Біблії дорослим і дітям.

Відвідання родин загиблих воїнів
Відвідання родин загиблих воїнів

Минуло рівно 6 років після трагедії, а родини загиблих продовжують жити з болем втрати та потребують уваги й підтримки у відновленні життя. Віримо, що у Божому Слові можна знайти справжню розраду та зцілення душі.

Вдячні Богові, що навіть в умовах карантину ми можемо продовжувати служити і підтримувати цих людей! А також щиро вдячні всім небайдужим, що підтримують проект Біблійного Товариства “Боже Слово для військовослужбовців”!