1 Пророчество о Моаве. — Так! ночью будет разорен Ар-Моав и уничтожен; так! ночью будет разорен Кир-Моав и уничтожен! 2 Он восходит к Баиту и Дивону, восходит на высоты, чтобы плакать; Моав рыдает над Нево́ и Медевою; у всех их острижены головы, у всех обриты бороды. 3 На улицах его препоясываются вретищем; на кровлях его и площадях его всё рыдает, утопает в слезах. 4 И вопит Есевон и Елеала; голос их слышится до самой Иаацы; за ними и воины Моава рыдают; душа его возмущена в нем. 5 Рыдает сердце мое о Моаве; бегут из него к Сигору, до третьей Эглы; восходят на Лухит с плачем; по дороге Хоронаимской поднимают страшный крик; 6 потому что воды Нимрима иссякли, луга засохли, трава выгорела, не стало зелени. 7 Поэтому они остатки стяжания и, что сбережено ими, переносят за реку Аравийскую. 8 Ибо вопль по всем пределам Моава, до Эглаима плач его и до Беэр-Елима плач его; 9 потому что воды Димона наполнились кровью, и Я наведу на Димон еще новое — львов на убежавших из Моава и на оставшихся в стране.
Пророцтво відносно Моаву
1 Пророцтво відносно Моаву. Ар-Моав буде спустошений і в одну ніч знищений! Так само вночі буде спустошений і знищений Кір-Моав.
2 Він (Моав ) піднявся на вершини Баїта і Дівона, щоб плакати. Моав голосить над Нево і над Медевою, в кожного голова оголена, в усіх борода обстрижена !
3 На його вулицях люди одягнені у веретище, – на його покрівлях і майданах усі вмлівають від голосіння!
4 Риданням сповнені Хешбон і Елеала, – голосіння чути в самому Ягаци, – навіть вояки Моаву тремтять від страху і плачуть.
5 І моє серце голосить за Моавом, – його біженці втікають аж у Цоар і Еґлат-Шелішії. Ридаючи, підіймаються по дорозі до Лухіта, а також дорогою до Хоронаїма, голосячи про свою загибель!
6 Води Німріма висихають і все навкруги в’яне, – трава посохла й зовсім не залишається зелені.
7 Усі свої запаси, які моавійці набули і берегли, вони переносять за потік Аравім.
8 Отже, чути плач у всіх кордонах Моаву. Голосіння дійшло й до Еґлаїма, – його чути аж у Беер-Елімі.
9 Води Дімона стали червоними від крові, проте Я наведу на Дімон додаткове лихо: на втікачів з Моаву і на залишок в країні спроваджу левів.