Жертівник
1 З акацієвого дерева зробиш жертовник. Він має бути п’ять ліктів завдовжки і п’ять ліктів завширшки. Отже, жертовник буде квадратним, висотою три лікті. 2 На чотирьох його кутах зробиш суцільні з жертовником роги, які покриєш міддю. 3 І зробиш для нього посудини, аби вибирати попіл і залишки жиру, його лопатки, його казани, його виделки для м’яса і його посудини для вугілля. Все це начиння для жертовника зробиш з міді. 4 Зробиш для нього також гратчасту мідну решітку, на чотирьох кутах якої прилаштуєш чотири мідних кільця. 5 І встановиш її довкола під обідком жертовника, знизу; решітка має сягати до половини жертовника. 6 Для жертовника виготовиш держаки з акацієвого дерева і покриєш їх міддю. 7 Ці держаки мають бути вставлені в кільця з обох боків жертовника, щоб можна було його переносити. 8 Зробиш жертовник з дощок пустотілим, як тобі було показано на горі. Саме так його і зробіть.
Скинійне подвір’я
9 Влаштуєш довкола Намету двір. З боку півдня, тобто з південної сторони Намету, мають бути завіси однієї зі сторін двору з тканого вісону довжиною в сто ліктів. 10 Для цього потрібно двадцять стовпів і для них двадцять мідних підставок. Гачки для стовпів та їхні кільця мають бути срібні. 11 Так само зробиш і вздовж північної сторони: завіси мають бути довжиною сто ліктів. Їхніх стовпів – двадцять, і для них двадцять мідних підставок; гачки для стовпів і кільця для них – срібні. 12 Стосовно західної сторони, то відповідно до ширини двору, завіси матимуть п’ятдесят ліктів; стовпів для них – десять, і для них десять мідних підставок. 13 Спереду, тобто зі східної сторони, ширина двору так само п’ятдесят ліктів. 14 З одного краю завіси матимуть п’ятнадцять ліктів. Стовпів для них потрібно три, і для них три підставки. 15 З другого краю завіси також матимуть п’ятнадцять ліктів. Стовпів для них – три, і для них три підставки. 16 А для брами двору завіса повинна мати двадцять ліктів. Вона буде виготовлена з блакитної тканини, з пурпуру, з темно-червоного сукна і тканого вісону вишиваної роботи. Стовпів для цієї завіси має бути чотири і для них чотири підставки. 17 Всі стовпи, які оточуватимуть подвір’я, матимуть срібні скоби. Гачки до них срібні, а підставки – мідні. 18 Довжина двору буде сто ліктів, ширина – п’ятдесят і висота п’ять ліктів. Завіси будуть виготовлені з тканого вісону, а підставки для стовпів – мідні. 19 Усі предмети Намету і все, що буде потрібне для служіння в ньому, всі його кілки, а також всі кілки для огорожі двору – мідні.
Вічна лямпада
20 Накажи Ізраїлевим нащадкам, щоб принесли тобі для освітлення очищену, віджату з оливок олію, аби світильник горів постійно. 21 Аарон та його сини з вечора й до ранку слідкуватимуть за ним перед ГОСПОДОМ у Наметі Свідчення, ззовні завіси, що перед Ковчегом Свідоцтва. Це вічна постанова для Ізраїлевих нащадків в усіх їхніх поколіннях.
Жертівник
1 І зробиш жертівника з акаційного дерева, — п’ять ліктів довжина, і п’ять ліктів ширина; квадратовий нехай буде той жертівник, а вишина його — три лікті.
2 І поробиш роги його на чотирьох кутах його, — із нього нехай будуть роги його. І пообкладаєш його міддю.
3 І поробиш горшки на зсипування попелу з нього, і лопатки його, і кропильниці його, і видельця його, і його лопатки на вугіль. Для всього посуду його будеш уживати міді.
4 І зробиш для нього мідяну мережу роботою сітки, а над мережею зробиш чотири мідяні каблучки на чотирьох кінцях його.
5 І покладеш її здолу під лиштву жертівника, і буде та мережа аж до половини жертівника.
6 І поробиш держаки для жертівника, держаки з акаційного дерева, і пообкладаєш їх міддю.
7 І буде всунено держаки його в каблучки; і будуть ті держаки на двох боках жертівника при ношенні його.
8 Порожнявим усередині зробиш його з дощок. Як показано було тобі на горі, так нехай зроблять.
Скинійне подвір’я
9 І зробиш скинійне подвір’я. На південну сторону, на полудень запони для подвір’я, — суканий вісон; довжина першій стороні сто ліктів.
10 А стовпів для нього — двадцять, а їхніх підстав із міді — двадцять. Гаки тих стовпів та обручі їхні — срібло.
11 І так само на сторону півночі вдовжину запони: довжина — сто ліктів ; а стовпів для нього — двадцять, а підстав для них — двадцять, із міді. Гаки тих стовпів та обручі їхні — срібло.
12 А ширина подвір’я в сторону заходу: запони — п’ятдесят ліктів, а для них стовпів — десять, а їхніх підстав — десять.
13 А ширина подвір’я в сторону переду, сходу, — п’ятдесят ліктів.
14 І на п’ятнадцять ліктів запони для боку; стовпів для них — три, і підстав для них — три.
15 А для боку другого — п’ятнадцять ліктів запони; стовпів для них три, і підстав для них — три.
16 А для брами подвір’я — заслона на двадцять ліктів із блакиті, і пурпуру, і червені та з суканого вісону, — робота гаптівника. Для них стовпів — чотири, і підстав їхніх — чотири.
17 Усі стовпи подвір’я поспинані навколо сріблом; їхні гаки — срібло, а підстави їхні — мідь.
18 Довжина подвір’я — сто ліктів, а ширина — скрізь п’ятдесят, а вишина — п’ять ліктів. Запони з суканого вісону, а підстави стовпів — мідь.
19 Усі речі скинії — для всякої служби в ній, усі кілки її й усі кілки подвір’я — мідь.
Вічна лямпада
20 І ти накажеш Ізраїлевим синам, і нехай вони приносять тобі оливу з оливок, чисту, товчену, для освітлення, щоб завжди горіла лямпада.
21 У скинії заповіту назовні завіси, що на свідоцтві, приготує її на запалення Аарон та сини його від вечора аж до ранку перед лицем Господнім. Це вічна постанова їхнім родам від Ізраїлевих синів!