Перемога Давида над ворогами
1 Навесні наступного року, коли царі, переважно, вирушали у військові походи, Йоав вивів потужні військові загони, і спустошив аммонійський край. Прийшовши, він взяв у облогу столицю аммонійців, Раббу. В той час Давид перебував у Єрусалимі. Йоав же завоювавши Раббу, зруйнував її.
2 Коли Давид зняв корону з голови їхнього царя Мілкома , то виявилось, що в ній талант золота . Вона була також прикрашена коштовними каміннями. Її поклали на голову Давида. Він також виніс з міста дуже велику здобич.
3 Людей, що були в ньому, він вивів і перепилював пилами, убивав залізними молотарками і сокирами. Так учинив Давид з усіма аммонійськими містами. Після цього Давид з усім військом повернувся до Єрусалима.
4 Так сталося, що незабаром знову розпочалася війна з филистимцями при Ґезері. У тій битві хушатієць Сіббехай убив одного з нащадків рефаїмців, Сіппая, і филистимці були впокорені.
5 В іншому бою з филистимцями Елханан, син Яіра, вбив брата Голіафа, Лахмія з Ґата, ратище списа якого було, як ткацький вал.
6 А коли запекла битва точилася в Ґаті, в ній брав участь дуже високий на зріст чоловік, який мав по шість пальців на кожній руці та нозі, – всього двадцять чотири; він також походив з роду велетнів-рефаїмців,
7 і дуже ганьбив Ізраїль. Тоді його вбив Йонатан, син Шіми, Давидового брата.
8 Всі вони походили з покоління велетнів-рефаїмців з Ґата, і всі полягли від руки Давида та від рук його слуг.
1 І сталося в наступному році, коли був сприятливий час для виходу царів на війну , Йоав зібрав усю військову силу, і вони спустошили землю синів Аммона. І він прийшов, і взяв у облогу Равву. А Давид перебував у Єрусалимі. Йоав розгромив Равву і знищив її. 2 Давид узяв корону Молхола, їхнього царя, з його голови, і знайшли, що вага золота в ній — талант, і на ній — дорогоцінний камінь, тож вона була на голові Давида. І він виніс дуже велику здобич із міста. 3 Народ, який був у ньому, він вивів і розпилив пилами і залізними сокирами, і так учинив Давид з усіма синами Аммона. А тоді Давид і весь його народ повернулися в Єрусалим.
4 І сталося після цього, знову розпочалася війна з филистимцями в Ґезері. Тоді Совохай, усатієць, побив Сафуя із синів велетнів і впокорив його. 5 І ще була війна з филистимцями. І Елланан, син Яіра, побив Леемія, брата Голіафа, ґеттейця, а ратище його списа, як ткацький валок. 6 І ще була війна в Ґеті, і був дуже великий чоловік, в якого шість і шість пальців — двадцять чотири, і цей був з роду велетнів. 7 Він навів ганьбу на Ізраїль, та його побив Йонатан, син Самая, брата Давида. 8 Вони народилися в Рафи в Ґеті. Усіх було четверо велетнів, та вони полягли від руки Давида і від рук його слуг.