Черги придверних
1 А ось як була встановлена почерговість придверників-воротарів. Від кореян був Мешелемія, син Коре, із нащадків Евіясафа .
2 Сини Мешелемії: Захарія – первісток, другий – Єдіяїл, третій – Зевадія, четвертий – Ятніїл;
3 п’ятий – Елам, шостий – Єгоханан, сьомий – Елієгоенай.
4 В Оведедома також були сини: первісток – Шемая, другий – Єгозавад, третій – Йоах, четвертий – Сахар, п’ятий – Нетанел;
5 шостий – Амміїл, сьомий – Їссахар, восьмий – Пеуллетай, тому що Бог його поблагословив.
6 Від його сина Шемаї народились сини, які стали ватажками в родині свого батька, оскільки були хоробрими воїнами.
7 Отже, сини Шемаї: Отні, Рефаїл, Овед, Елзавад та їхні брати, – оті хоробрі воїни, – Елігу та Семахія.
8 Усі вони – нащадки Оведедома. Як вони самі так і їхні сини та їхні брати, були мужніми людьми, старанними в службі, – всього шістдесят два нащадки Оведедома.
9 Так само і Мешелемія мав синів і братів у кількості вісімнадцять хоробрих мужів.
10 А в Хоси, що був з нащадків Мерарі, були такі сини: Шімрі, який став главою, хоч і не був первістком, але його батько призначив його на цю посаду.
11 Другим був Хілкія, третім – Тебалія, четвертим – Захарія. Всіх їх, синів і братів Хоси, було тринадцять.
12 Цим групам придверних-воротарів, як начальникам так і їхнім братам, було доручено почергово (за змінами ) звершувати служіння сторожування в ГОСПОДНЬОМУ Храмі.
13 Вони кинули жеребки, – однаково, як молодші, так і старші в своїй батьківській родині, – визначаючи, кому і біля якої брами чи дверей нести службу.
14 Отже, на східну браму випав жереб Шелемії. А коли для його сина Захарії, відомого як розумний порадник, кинули жереб, то йому випала північна брама.
15 Оведедомові випала південна брама, а його синам – склади-комори.
16 Для Шуппіма та Хоси випало нести службу зі західного боку, біля брами Шалехет, де дорога йде вгору і де одна варта стоїть навпроти іншої.
17 Зі сходу щодня стояло по шість левітів; з півночі щодня – по чотири; з півдня – також чотири щодня, а біля складів-комор – по два левіти.
18 Були вартові і біля західної прибудови – чотири при дорозі й по два при самій прибудові.
19 Так були поділені черги придверників-воротарів між нащадками Корея та нащадками Мерарі.
Урядники над скарбами та інші
20 Їхні брати левіти, зокрема Ахія, що наглядали за скарбницею Божого Храму та за скарбницею посвячених Богові скарбів, були:
21 Сини Ладана, тобто нащадки Гершона. Від Ладана, глави батьківських родин, тобто Ладана-гершонійця був Єхіїл.
22 Син Єхіїла: Зетам та його брат Йоїл наглядали за скарбницею ГОСПОДНЬОГО Храму.
23 З нащадків Амрама, Їцгара, Хеврона та Уззієла,
24 Шевуїл, нащадок Гершома, Мойсеєвого сина , був начальником над скарбницею.
25 А його родичами по лінії другого сина Мойсея, Елієзера, був його син Рехавія, син Рехавії, – Ісая, син Ісаї – Йорам, син Йорама – Зіхрі, син Зіхрі – Шеломіт.
26 Цей Шеломіт разом зі своїми братами наглядали за священною скарбницею, де знаходились усі дари, пожертвувані царем Давидом, а також главами родин, тисячниками війська, сотниками і командирами війська, котрі
27 частину зі своєї здобичі у війнах присвячували на утримання Божого Храму.
28 Тут також були дари посвячені провидцем Самуїлом; царем Саулом, сином Кіша; Авнером, сином Нера; Йоавом, сином Церуї. Все, що було посвячене (пожертвуване ), знаходилось під охороною Шеломіта та його братів.
29 Від їцгарійців: Хенанія і його сини були призначені для зовнішніх справ у Ізраїлі як урядники та судді.
30 Від хевронійців: Хашавія та його брати, – відважні мужі в кількості тисяча сімсот осіб, – були урядовцями над Ізраїлем на західному боці Йордану, відповідальними за ГОСПОДНЄ служіння і царські роботи.
31 Від хевронівців – Єрія, голова хевронівців, згідно з його родоводом по батькові. На сороковому році царювання Давида був зроблений перегляд і серед хевронійців; зокрема в Язері Гілеадському були виявлені серед них хоробрі мужі.
32 Таким чином серед його (Єрії ) братів хоробрих мужів налічувалось дві тисячі сімсот глав родин. Цар Давид призначив їх урядовцями щодо Божих і царських справ над племенами Рувима, Ґада та половиною племені Манассії.
1 На поділи дверей: У синів Кореїма: Мосолламія, син Кори із синів Авіясафа. 2 Сини Мосолламія: Захарія — первенець, Ідіїл — другий, Завадія — третій, Єтнуїл — четвертий, 3 Олам — п’ятий, Йоанан — шостий, Еліоїней — сьомий. 4 І в Авдедома сини: Самея — первенець, Йозавад — другий, Йоаа — третій, Сохар — четвертий, Натанаїл — п’ятий, 5 Аміїл — шостий, Іссахар — сьомий, Фоллатій — восьмий, бо Бог його поблагословив. 6 У Самеї, його сина, народилися сини первенця, володарі в його батьківському домі, бо були сильні. 7 Сини Самеї: Ґотній, Рафаїл, Овид, Елзавад і Ахія, сини сильні, Елія, Савхія й Ізбаком. 8 Усі із синів Авдедома, вони та їхні брати і їхні сини, які чинили сильно в службі, усі шістдесят два в Авдедома. 9 І в Мосолламія — вісімнадцять сильних синів і братів. 10 І в Оси — синів Мерари, сини, які охороняють владу, бо не був первенцем, і його батько зробив його володарем другого розряду, 11 Тавлей — третій, Захрія — четвертий. Усі вони, сини і брати в Оси, — тринадцять.
12 Цим поділи дверей, начальникам сильних, черги для щоденного служіння, щоб, як і їхні брати, вони служили в Господньому домі. 13 І кинули жереб за малим і за великим за родинами по їхній батьківській лінії на двері й двері. 14 І випав жереб, що на схід, Саламії і Захарії. Сини Йоаса кинули жереб Мелхії, і вийшов жереб північний. 15 Авдедомові — південний, напроти дому Есефіна. 16 Другий випав Озі на захід при дверях дому входу. Сторож напроти сторожі. 17 На сході — шість на день, на півночі — чотири на день, на півдні — чотири на день, і при Есефіні два. 18 На зміни і на заході чотири, і на дорогу двох на зміну. 19 Це — поділи придверників для синів Корея і синів Мерарія.
20 А левіти, їхні брати, були над скарбами Господнього дому і над освяченими скарбами. 21 Сини Ладана, сини Ґирсонія від Ладана, володарі батьківщин Ладана, у Ґирсонія — Іїл.
22 І сини Іїла, Зетом і Йоіл, — брати над скарбами Господнього дому. 23 В Амврама та Іссаара — Хеврон і Озіїл. 24 І Суваїл, син Ґирсама, Мойсеєвого сина , — володар над скарбами. 25 А в його брата Елієзера — син Раавія, Йосая, Йорам, Зехрій і Саломот. 26 Цей Саломот і його брати — над усіма святими скарбами, які освятив Давид, цар і володарі батьківщин, тисяцькі, сотники і володарі сили, 27 те, що він узяв з воєн і зі здобичі й посвятив з них, щоб не забракло на будову Божого дому, 28 і над усіма святими речами пророка Самуїла і Саула, сина Кіса, і Авенира, сина Нира, Йоава, сина Саруї. Усе, що посвятили, через Саломота і його братів.
29 В іссарійців Хоненія і його сини мали діла ззовні над Ізраїлем, щоби бути писарями і судити. 30 У хевронців — Асавія і його сини, сини сильні, — тисяча сімсот над наглядом за Ізраїлем за Йорданом на захід, на всяке Господнє служіння і на справи царя. 31 У хевронців — Юдія, володар хевронців за їхніми родами, за родинними лініями. У сороковому році його царювання вони були пораховані, і знайдено в них сильного мужа в Язирі ґалаадському. 32 А його брати, сильні сини, — дві тисячі сімсот володарів родинних ліній. І цар Давид настановив їх над рувимцями, ґадійцями і половиною племені Манасії на всяку заповідь Господа і слово царя.