Рід Юдин
1 Сини Юди: Перец, Хецрон, Кармі, Хур, Шовал
2 У Реаї, сина Шовала, народився Яхат. Яхат же породив Ахумая та Лахада. Це роди цоратійців.
3 А ось діти Етама: Єзреел, Їшма та Їдбаш; ім’я їхньої сестри – Гаццелелпоні.
4 Пенуел – батько Ґедора, а Езер – батько Хуші. Це – нащадки Хура, первістка від Ефрати, і батька Вифлеєма.
5 А в Ашхура, батька Текої, були дві дружини: Хела та Наара.
6 Наара народила йому Ахузама, Хефера, Теменія і Ахаштаріта, – це сини Наари.
7 А сини Хели: Церет, Цохар, Етнан і Коц .
8 А Коц породив Анува, Цовева й роди Ахархела, сина Харума.
9 Ябец був найславнішим серед своїх братів. Його матір дала йому ім’я Ябец, говорячи: Я народила його в муках.
10 Ябец молився до Бога Ізраїлю, говорячи: О якби Ти дійсно поблагословив мене та поширив мої межі! Нехай би Твоя рука підтримувала мене, й охороняла від усякого лиха, щоб я не страждав! І Бог дав те, чого той просив.
11 У Келува, брата Шухи, народився Мехір, який став батьком Ештона.
12 Ештон породив Бет-Рафу, Пасеаха й Техінну, батька міста Нахаша. Це нащадки Рехи.
13 Сини Кеназа: Отніїл і Серая. А сини Отніїла: Хатат і Меонотай .
14 Меонатай породив Офру, а Серая породив Йоава, батька Ґе-Харашіма (Ремісничої Долини ), бо вони були ремісниками.
15 А ось сини Халева, сина Єфунея: Ір, Ела та Наам. Сином Ели був Кеназ.
16 Сини Єгаллелела: Зіф, Зіфа, Тірія і Асариїл.
17 Сини Езри: Єтер, Меред, Ефер і Ялон. Далі сини єгиптянки Бітії, дочки фараона, яку взяв Меред, – вона завагітніла й народила Мір’яма, Шаммая та Їшбаха, батька Ештемоа.
18 А його дружина юдейка народила Єреда, батька Ґедора, Хевера, батька Сохо, та Єкутіїла, батька Заноа.
19 Синами дружини Гудії, сестри Нахама, були: батько Кеїли та Ештамоа, маакатійця.
20 А ось сини Симеона: Амнон, Рінна, Бен-Ханан, і Тілон. Нащадки Їші: Зохет і Бен-Зохет.
21 Сини Шели, Юдиного сина: Ер, батько Лехи, і Лаада, батько Мареші, і роди дому виробників вісону, з дому Ашбея,
22 і Йокім, і люди Козеви, і Йоаш, і Сараф, котрі владарювали в Моаві, і Яшуві-Лехем. І це записи стародавні.
23 Вони були гончарями, і мешкали в Нетаїмі й Ґедері. Вони мешкали там з царем, працюючи у нього.
Рід Симеонів
24 Сини Симеона: Немуїл, Ямін, Ярів, Зерах і Саул.
25 Сином Саула був Шаллум, син Шаллума – Мівсам, син Мівсама – Мішма.
26 Нащадки Мішми: Хаммуїл, син Хаммуїла; Заккур, син Заккура й Шімей.
27 У Шімея було шістнадцять синів і шість дочок. А в його братів синів було небагато, тож вони не намножили весь свій рід, як нащадки Юди.
28 Вони мешкали у Беер-Шеві, Моладі й Хацар-Шуалі;
29 в Білзі, Ецемі й Толаді;
30 в Бетуелі, Хормі та Ціклаґу;
31 в Бет-Маркавоті, Хацар-Сусімі, в Бет-Бірі і в Шаараїмі. Це були їхні міста з навколишніми поселеннями аж до царювання Давида;
32 крім того, в них було ще інших п’ять міст: Етам, Аїн, Ріммон, Тохен і Ашан,
33 разом з їхніми довколишніми поселеннями аж до Баала. Це місця їхнього поселення та їхні родоводи.
34 Мешовав, Ямлех і Йоша, син Амаcії;
35 Йоїл і Єгу, син Йошівії, онук Сераї, правнук Асіїла;
36 Елійоенай, Яаковаг, Єшохая, Асая, Адіїл, Єсіміїл, Беная;
37 Зіза, син Шіфії, сина Аллона, сина Єдаї, сина Шімрії, сина Шемайі.
38 Ці, названі по іменах, були князями у своїх родах, і свій батьківський дім вони розділили на численні відгалуження .
39 У пошуках пасовиськ для своїх отар вони дійшли до входу в Ґедор, аж до східного краю долини.
40 І вони знайшли хороші й соковиті пасовиська, а край був просторий, тихий та безпечний, бо лише дехто з нащадків Хама сиділи там до них.
41 І вищеперелічені за іменами, під час владарювання юдейського царя Єзекії прийшли і зруйнували їхні оселі, а меунійців, котрі там мешкали, прирікли закляттю й дощенту знищили аж по сьогодні, і замість них поселились, оскільки там знайшли хороші пасовиська для своїх отар.
42 А деякі з них, у кількості п’ятсот чоловік із нащадків Симеона, на чолі своїх князів, Пелатія, Неарія, Рефая та Уззіїла, синів Їші, пішли на узгір’я Сеір.
43 Вони знищили залишки амалекітянців, що колись врятувались, і замешкали там аж по сьогодні.
1 Сини Юди: Фарес, Арсон, Хармі, Ор, Сувал 2 і Рая, — його син. І Сувал породив Єта, Єт породив Ахімія і Лаада. Це — роди Саратія. 3 Ось це сини Етама: Єзраїл, Раґма і Явас, а ім’я їхньої сестри — Есилеввон. 4 Фануїл — батько Ґедора, Азир — батько Осана. Це — сини Ора, первенця Ефрата, батька Вифлеєма. 5 І в Саура, батька Текоя, були дві жінки: Аода і Тоада. 6 Аода народила йому Охазама, Іфада, Темана і Астирана. Усі вони — сини Аода. 7 Це сини Тоади: Сарет, Саар і Етнан. 8 Кос породив Енова і Савива. І нащадки брата Рихава, сина Яріма.
9 Іґавис був найславнішим зі своїх братів. Матір дала йому ім’я Іґавис, кажучи: Я народила як та, яка терпить болі. 10 І Іґавис прикликав Бога Ізраїля, кажучи: Якщо Ти справді поблагословиш мене і помножиш мої границі, і Твоя рука буде зі мною, то даси розуміння, щоб не принизити мене! І Бог навів усе, що той просив.
11 Халев, батько Асхи, породив Махіра, він — батько Ассатона. 12 Ассатон породив Ватрефана, Фессия і Тану, батька міста Нааса, брата Еселона, кенезійця. Це — мужі Рифи. 13 Сини Кенеза: Ґотоніїл і Сарая. А син Ґотоніїла: Атат. 14 Манатій породив Ґофера. Сарая породив Йоава, батька Аґеаддаїра, бо були майстрами. 15 Ось сини Халева, сина Єфоннії: Іра, Ала і Ноом. Син Али: Кенез. 16 Його син — Ґезеїл, Амиахі, Зафа, Заіра і Есераїл. 17 Сини Езрія: Єтер, Морад, Афер і Ялон. Єтер породив Марона, Семея і Марета, батька Естемона. 18 А його жінка (вона — Адія) народила Яреда, батька Ґедора, Авера, батька Сохона, і Єктіїла, батька Зана. Це — сини Ґелії, дочки фараона, яку взяв Морид.
19 Ось сини жінки Ідуї, сестри Нахема: Далія — батько Кеїли, і Семейон — батько Йомана. Ось сини Наїма, батька Кеїла: Аґармі та Естемої, махатієць. 20 Сини Семіона: Амнон і Рана, син Анана, і Тілон. Сини Ісея: Зоат і сини Зоата. 21 Сини Силома, сина Юди: Ір, батько Лиха, Лаада, батько Мариса, і роди сімей виробників вісону з дому Есова, 22 Йоакім, мужі Хозива, Йоас і Сараф, які поселилися в Моаві. І він переназвав їх Аведирін атукіїн. 23 Це — гончарі, які живуть в Натаїмі й Ґадирі, із царем вони стали сильними в його царстві й там проживали.
24 Сини Симеона: Намуїл і Ямін, Ярів, Заре, Саул. 25 Його син — Салем, його син — Мавасам, його син — Масма, 26 його син — Амуїл, його син — Савуд, його син — Закхур, його син — Семей. 27 Синів у Семея — шістнадцять і три дочки. А в їхніх братів не було багато синів. Усі їхні покоління не розмножилися так, як сини Юди. 28 Вони поселилися у Вирсавії, Самі, Моладі, Есирсуалі, 29 у Валаа, Воасомі, Туладі, 30 Ватуїлі, Ермі, Секлаґу, 31 Ветмархавоті, половині Сосіма і в домі Варумсеоріма. Це — їхні міста аж до царя Давида. 32 Їхні поселення: Етам, Інреммон, Токкан і Есан, п’ять міст. 33 Усі їхні оселі довкола цих міст аж до Ваала. Це — їхнє володіння і їхній перелік.
34 Мосовав, Ємолох, Йосія, син Амасії, 35 Йоіл (а він є сином Ісавії), син Сарая, син Асіїла, 36 Еліоинай, Якава, Ясуя, Асая, Едіїл, Ізмаїл, Ваная, 37 Зуза, син Сефея, сина Аллона, сина Єдія, сина Самарія, сина Самея. 38 Це ті, які перераховані під іменами володарів у їхніх поколіннях, і в їхніх родах по батьківській лінії дуже розмножилися. 39 Вони пішли аж до підходу до Ґерари, аж до сходу Ґаю, щоб шукати пасовиська для їхньої худоби. 40 І знайшли багаті й добрі пасовиська, і перед ними була простора земля, мир і спокій, бо раніше там були мешканцями дехто із синів Хама. 41 Та в дні Езекії, царя Юди, прийшли ті, які записані по імені, і знищили їхні доми, а мінейців, яких там знайшли, їх вони зробили закляттям аж до цього дня і поселилися замість них, бо там — пасовиська для їхньої худоби. 42 І деякі з них, із синів Симеона, пішли до гори Сиїр, — п’ятдесят мужів. Фалеттія, Ноадія, Рафая і Озіїл, сини Єсія, — їхні володарі. 43 Вони розгромили рештки тих, хто залишився з Амалика, і поселилися там аж до цього дня.