1 Сини Левія: Гершом, Кегат та Мерарі.
2 А от імена синів Гершома: Лівні та Шімей.
3 Сини Кегата: Амрам, Їцхар, Хеврон і Уззіїл.
4 Сини Мерарі: Махлі та Муші. А ось роди Левія за їхніми батьками.
5 У Гершома був син Лівні; Лівні мав сина Яхата; Яхат – сина Зімму;
6 син Зімми – Йоах; син Йоаха – Іддо; син Іддо – Зерах; син Зераха – Єатрай.
7 Нащадки Кегата: син Кегата – Аммінадав; син Аммінадава – Корей, син Корея – Ассір;
8 син Ассіра – Елкана, син Елкани – Евіясаф; син Евіясафа – Ассір;
9 син Ассіра – Тахат; син Тахата – Уріїл; син Уріїла – Уззія; син Уззії – Саул.
10 Сини Елкани: Амасай і Ахімот;
11 син Ахімота – Елкана; син Елкани – Цофай; син Цофая– Нахат;
12 син Нахата – Еліяв; син Еліява – Єрохам; син Єрохама – Елкана.
13 Сини Самуїла: первісток Вашні та Авія.
14 Нащадки Мерарі: син Мерарі – Махлі; син Махлі – Лівні; син Лівні – Шімей; син Шімея – Узза;
15 син Уззи – Шіма; син Шіми – Хаґґія; син Хаґґії – Асая.
Співаки
16 Далі ті, кого Давид призначив керівниками над співцями з обох боків у Господньому Храмі (Наметі ), з того часу як там був встановлений Ковчег.
17 До того часу, поки Соломон не побудував ГОСПОДНЬОГО Храму в Єрусалимі, ці люди звершували співоче служіння перед Наметом (Храмом ) Зустрічі. Вони заступали на свою службу за встановленим порядком (по змінах-чергах ).
18 Ось ті, котрі заступали, і їхні сини – з синів кегатівців: співак Геман, син Йоїла, сина Самуїла,
19 сина Елкани, сина Єрохама, сина Еліїла, сина Тоаха,
20 сина Цуфа, сина Елкани, сина Махата, сина Амасаї,
21 син Елкани, сина Йоїла, сина Азарії, сина Софонії,
22 сина Тахата, сина Ассіра, сина Ев’ясафа, сина Корея,
23 сина Їцхара, сина Кегата, сина Левія, сина Ізраїля.
24 І його брат – Асаф, який стояв праворуч від нього. Асаф син Берехії, сина Шіми,
25 сина Михаїла, сина Баасея, сина Малкії,
26 сина Етні, сина Зераха, сина Адаї,
27 сина Етана, сина Зімми, сина Шімея,
28 сина Яхата, сина Гершома, сина Левія.
29 І сини Мерарі, їхні брати, котрі стояли ліворуч: Етан, син Кіші, сина Авді, сина Маллуха,
30 сина Хашавії, сина Амасії, сина Хілкії,
31 сина Амці, сина Бані, сина Шамері,
32 сина Махлі, сина Муші, сина Мерарі, сина Левія.
33 Їхні брати, левіти, були призначені для виконання різних робіт у Наметі Божого Храму.
Рід Ааронів
34 Аарон та його сини й нащадки спалювали на жертовнику всепалень жертви, а також ладан на жертовнику для кадіння, виконуючи при цьому певне служіння в Святому Святих, задля очищення Ізраїлю згідно зі Заповітом Божого слуги Мойсея.
35 А ось сини та нащадки Аарона, починаючи з його сина Елеазара: син Елеазара – Пінхас; син Пінхаса – Авішуя;
36 син Авішуї – Буккій; син Буккії – Уззія; син Уззії – Зерахія;
37 син Зерахії – Мерайот; син Мерайота – Амарія; син Амарії – Ахітув;
38 син Ахітува – Садок; син Садока – Ахімаас.
39 Далі їхні поселення, тобто місця їхнього проживання в певних межах: нащадкам Аарона з роду кегатівців, оскільки їм випав такий жереб,
40 віддали Хеврон в Юдейському краю з навколишніми пасовиськами.
41 А поля й поселення в околицях міста дістались Халевові, синові Єфунея.
42 Нащадки Аарона отримали також міста-сховища: Хеврон і Лівну з навколишніми пасовиськами; Яттір та Ештемоа з їхніми навколишніми пасовиськами;
43 Хілез та його пасовиська, а також Девір з його пасовиськами навколо.
44 Ашан з його пасовиськами та Бет-Шемеш з його пасовиськами навколо.
45 З наділу племені Веніяміна вони отримали Гіву з її пасовиськами навколо; Алемет з його пасовиськами та Анатот з його пасовиськами. Усіх їхніх міст в їхніх родах – тринадцять міст.
46 А нащадкам Кегата, що залишилися з роду племені, дано жеребкуванням з половини племені, половини Манассії, десять міст.
47 А нащадкам Гершома, за їхніми родами, з племені Іссахара, і з племені Асира, і з племені Нефталима, і з племені Манассії в Башані дано тринадцять міст.
48 Нащадкам Мерарі, за їхніми родами, з племені Рувима, і з племені Ґада, і з племені Завулона жеребкуванням дано дванадцять міст.
49 І дали ізраїльтяни левітам міста з їхніми пасовиськами.
50 І дали вони жеребкуванням з племені нащадків Юди, і з племені нащадків Симеона, і з племені нащадків Веніяміна ті міста, які вони назвали поіменно.
51 А деяким родам нащадків Кегата були дані міста, як їхній наділ, з племені Єфрема.
52 І дали їм міста-сховища: Сихем з його навколишніми пасовиськами в нагір’ї Єфрема, і Ґезер з його пасовиськами,
53 і Йокмеам з його пасовиськами, і Бет-Хорон з його пасовиськами,
54 і Аялон з його пасовиськами, і Ґат-Ріммон з його пасовиськами.
55 А з половини племені Манассії: Анер з його пасовиськами, і Білеам з його пасовиськами для решти родів нащадків Кегата.
56 Нащадкам Гершома з роду половини племені Манассії: Ґолан у Башані з його пасовиськами та Аштарот з його пасовиськами.
57 Від наділу племені Іссахара: Кедеш разом з його пасовиськами та Доврат з його пасовиськами;
58 Рамот разом з його пасовиськами та Анем з його пасовиськами.
59 Від наділу племені Асира: Машал з його пасовиськами та Авдон з його пасовиськами;
60 Хукок з його пасовиськами та Рехов з його пасовиськами.
61 Від наділу племені Нефталима: Кедеш у Галілеї разом з його пасовиськами, Хаммон з його пасовиськами, та Кір’ятаїм з його пасовиськами.
62 Позосталі родини нащадків Мерарі отримали з наділу племені Завулона місто Ріммон разом з його пасовиськами і Фавор з його пасовиськами.
63 З іншого боку Йордану, навпроти Єрихона, на схід Йордану, від наділу племені Рувима вони отримали Бецер у пустелі разом з його пасовиськами; Ягцу з її пасовиськами;
64 Кедемот з його пасовиськами; Мефаат з його пасовиськами.
65 Від племені Ґада: Рамот Гілеадський з його пасовиськами; Маханаїм з його пасовиськами;
66 Хешбон з його пасовиськами та Язер разом з його пасовиськами.
1 Сини Левія: Ґедсон, Каат і Мерарій. 2 Це — імена синів Ґедсона: Ловеній і Семей. 3 Сини Каата: Амврам і Іссаар, Хеврон і Озіїл. 4 Сини Мерарія: Моолій і Омусій. Це — роди Левія за їхніми родинними лініями. 5 У Ґедсона, у його сина Ловенія: його син Єет, його син Земма, 6 його син Йоах, його син Аддій, його син Зара, його син Єтрій. 7 Сини Каата: його син Амінадав, його син Корей, його син Асір, 8 його син Елкана, його син Авіасаф, його син Асір, 9 його син Таат, його син Уріїл, його син Озія, його син Саул. 10 Сини Елкани: Амасій і Ахімот, 11 його син Елкана, його син Суфій, його син Наат, 12 його син Еліяв, його син Ідаер, його син Елкана. 13 Сини Самуїла: первенець Саній і Авія. 14 Сини Мерарія: Моолій, його син Лівеній, його син Семей, його син Оза, 15 його син Сомея, його син Анґія, його син Асея.
16 Це ті, кого Давид настановив для керування співаками в домі Господа, коли встановили на постійно ковчег, 17 і вони служили перед наметом дому свідчення на гуслах, аж доки Соломон не збудував Господній дім у Єрусалимі, і стали за своїм присудом на своїх службах. 18 Це ті, які стояли, і їхні сини — із синів Каата: Еман, співак, син Йоіла, сина Самуїла, 19 сина Елкани, сина Ідада, сина Еліїла, сина Тія, 20 сина Суфа, сина Елкани, сина Мета, сина Амасії, 21 сина Елкани, сина Йоіла, сина Азарії, сина Сафанія, 22 сина Таата, сина Асіра, сина Авіасафа, сина Корея, 23 сина Іссаара, сина Каата, сина Левія, сина Ізраїля. 24 І його брат — Асаф, який стояв у нього справа. Асаф, син Варахії, сина Самая, 25 сина Михаїла, сина Маасія, сина Мелхія, 26 сина Атанія, сина Зарея, сина Адія, 27 сина Етана, сина Замми, сина Семея, 28 сина Іха, сина Ґедсона, сина Левія. 29 А сини Мерари, їхнього брата, були зліва. Етан, син Кісея, сина Авдія, сина Малоха, 30 сина Асевія, сина Амессія, сина Хелкія, 31 сина Амасея, сина Ванія, сина Семмира, 32 сина Моолія, сина Мусія, сина Мерари, сина Левія. 33 Їхні брати за їхніми родинами по батьківській лінії — левіти, дані на всяке діло служіння намету Божого дому.
34 Аарон та його сини кадили ладаном на жертовнику всепалень і на жертовнику для кадіння в усіх справах Святого святих, і щоб надолужити за Ізраїль в усьому, що заповів Мойсей, Божий раб. 35 Це — сини Аарона: його син Елеазар, його син Фінеес, його син Авісуй, 36 його син Вокей, його син Озій, його син Зарей, 37 його син Маріїл, його син Амарія, його син Ахітов, 38 його син Садок, його син Ахімаас.
39 А це їхні поселення в їхніх селах, в їхніх околицях: синам Аарона, родинним лініям Каата, оскільки їм так випав жереб, 40 то дали їм Хеврон в землі Юди та його околиці довкола нього. 41 А поля цього міста і його села віддали Халевові, синові Єфонії. 42 Синам Аарона дали міста-сховища: Хеврон, Ловну та її околиці, Селну та її околиці, Естамо та його околиці, 43 Єттар та його околиці, Давір та його околиці, 44 Асу та її околиці, Атту та її околиці, Васамус та його околиці, 45 з племені Веніаміна — Ґавею та її околиці, Ґалемет та його околиці, Анхох та його околиці. Усіх їхніх міст — тринадцять міст, — за їхніми родинними лініями.
46 А синам Каата, які залишилися з родів по батьківській лінії із племені, з половини племені Манасії, жеребом дали десять міст. 47 І синам Ґедсона за їхніми родами по батьківській лінії з племені Іссахара, з племені Асира, з племені Нефталима, з племені Манасії у Васані дали тринадцять міст. 48 І синам Мерари за їхніми родами по батьківській лінії з племені Рувима, з племені Ґада, з племені Завулона жеребом дали дванадцять міст. 49 Сини Ізраїля дали левітам міста та їхні околиці. 50 І ці міста, які назвали по імені, дали в спадок з племені синів Юди і з племені синів Симеона.
51 І деяким з родів по батьківській лінії синів Каата були міста їхнього володіння з племені Єфрема. 52 І дали йому міста-сховища: Сихем та його околиці на горі Єфрема, Ґазер та його околиці, 53 Єкмаам та його околиці, Веторон та його околиці, 54 Еґлам та його околиці, Ґетреммон та його околиці, 55 і з половини племені Манасії — Анар та його околиці, Євлаам та його околиці за родами по батьківській лінії синам Каата, які залишилися.
56 Синам Ґедсона з родів по батьківській лінії половини племені Манасії — Ґолан з Васана та його околиці, Асирот та його околиці; 57 з племені Іссахара — Кедес та його околиці, Девері та його околиці, 58 Давор та його околиці, Анам та його околиці; 59 з племені Асира — Масал та його околиці, Аваран та його околиці, 60 Ікак та його околиці, Роов та його околиці; 61 з племені Нефталима — Кедес в Галилеї та його околиці, Хамот та його околиці, і Каріятем та його околиці. 62 Решті синів Мерари дали з племені Завулона — Реммон та його околиці й Таххію та її околиці, 63 а з другого боку Йордану — Єрихон на заході Йордану. З племені Рувима — Восор у пустелі та його околиці, Ясу та її околиці, 64 Кадимот та його околиці, Мофаат та його околиці. 65 З племені Ґада — Рамот ґалаадський та його околиці, Маанем та його околиці, 66 Есевон та його околиці і Язир та його околиці.