Цар Йотам
1 Йотам мав двадцять років, коли він зійшов на царський престол, і шістнадцять років владарював у Єрусалимі. Ім’я його матері було Єруша, дочка Садока.
2 Він чинив те, що було до вподоби ГОСПОДУ, наслідуючи приклад свого батька Уззії, за виключенням того, що не входив у ГОСПОДНІЙ Храм, як його батько . Проте народ залишався нечестивим.
3 Він спорудив Горішню Браму ГОСПОДНЬОГО Храму, укріпив стіну вздовж Офелу .
4 У нагір’ї Юдеї він будував міста, а в лісах споруджував фортеці з баштами.
5 Він провадив війну з аммонійським царем, і переміг його. Отже, аммонійці дали йому того року сто талантів срібла, десять тисяч корів пшениці та десять тисяч корів ячменю. Таку саму данину аммонійці доставляли йому на другий і третій роки.
6 Йотам досягав усе більшої могутності через те, що незмінно дотримувався вірної дороги перед ГОСПОДОМ, своїм Богом.
7 Усі інші оповіді про Йотама, про всі його війни та його подвиги записано в Книзі літопису ізраїльських та юдейських царів.
8 Йому було двадцять п’ять років, коли став царем, і шістнадцять років владарював у Єрусалимі.
9 Йотам спочив зі своїми батьками, і його поховали в Місті Давида. Замість нього став царем його син Ахаз.
1 Йоатам був двадцятип’ятилітнього віку, коли він зацарював, і шістнадцять років царював у Єрусалимі. А ім’я його матері — Єруса, дочка Садока. 2 І він робив те, що правильне перед Господом, згідно з усім, що робив Озія, його батько, але не ввійшов до Господнього храму, а народ ще більше розбещувався. 3 Він спорудив високу браму Господнього дому і збудував багато в стіні Офли. 4 У горах Юди і в лісах він збудував поселення і вежі.
5 Він воював із царем синів Аммона і здолав його. Тож сини Аммона давали йому кожного року сто талантів срібла, десять тисяч корів пшениці та десять тисяч корів ячменю. Це йому приносив цар Аммона кожного року — в першому році, у другому і третьому. 6 І Йоатам став могутнім, бо впорядкував свої дороги перед Господом, своїм Богом.
7 А решта оповідей про Йоатама, війна та його діла, ось вони записані в книзі царів Юди та Ізраїля. 9 І Йоатам заснув зі своїми батьками, і його поховали в місті Давида, а замість нього зацарював Ахаз, його син.