1 Оце книга родоводу Адама. У день, коли Бог створив людину, Він учинив її на подобу Божу – 2 чоловіком і жінкою створив їх, і поблагословив їх, і дав їм ім’я Людина, у день їхнього створення.
3 Адам прожив сто тридцять років, і породив сина за своєю подобою і за своїм образом, і дав йому ім’я Сиф. 4 Було ж віку Адама, після народження Сифа, ще вісімсот років. І породив він синів та дочок. 5 А всього віку Адама, що він прожив, було дев’ятсот тридцять років; і він помер.
6 Сиф прожив сто п’ять років, і породив Еноша. 7 І прожив Сиф, після народження Еноша, ще вісімсот сім років. І породив він синів та дочок. 8 А всього віку Сифа було дев’ятсот дванадцять років; і він помер.
9 Енош прожив дев’яносто років, і породив Кенана. 10 І прожив Енош, після народження Кенана, ще вісімсот п’ятнадцять років. І породив він синів та дочок. 11 А всього віку Еноша було дев’ятсот п’ять років; і він помер.
12 Кенан прожив сімдесят років, і породив Магалалела. 13 І прожив Кенан, після народження Магалалела, ще вісімсот сорок років. І породив він синів та дочок. 14 А всього віку Кенана було дев’ятсот десять років; і він помер.
15 Магалалел прожив шістдесят п’ять років, і породив Яреда. 16 І прожив Магалалел, після народження Яреда, ще вісімсот тридцять років. І породив він синів та дочок. 17 А всього віку Магалалела було вісімсот дев’яносто п’ять років; і він помер.
18 Яред прожив сто шістдесят два роки, і породив Еноха. 19 І прожив Яред, після народження Еноха, ще вісімсот років. І породив він синів та дочок. 20 А всього віку Яреда було дев’ятсот шістдесят два роки; і він помер.
21 Енох прожив шістдесят п’ять років, і породив Метусала. 22 І ходив Енох з Богом, після народження Метусала, ще триста років. І породив він синів та дочок. 23 А всього віку Еноха було триста шістдесят п’ять років. 24 Енох ходив з Богом й не стало його, бо забрав його Бог.
25 Метусал прожив сто вісімдесят сім років, і породив Ламеха. 26 І прожив Метусал, після народження Ламеха, ще сімсот вісімдесят два роки. І породив він синів та дочок. 27 А всього віку Метусала було дев’ятсот шістдесят дев’ять років; і він помер.
28 Ламех прожив сто вісімдесят два роки, і породив сина 29 і дав йому ім’я Ной, кажучи: Цей дасть розраду в наших справах, у праці наших рук на землі, яку ГОСПОДЬ прокляв. 30 І прожив Ламех, після народження Ноя, ще п’ятсот дев’яносто п’ять років. І породив він синів та дочок. 31 А всього віку Ламеха було сімсот сімдесят сім років; і він помер.
32 І було Ною п’ятсот років, і породив Ной Сима, Хама та Яфета.
1 Оце книга походження людей: того дня, коли створив Бог Адама, за образом Божим створив його — 2 чоловіком і жінкою створив їх — і поблагословив їх. І того дня, коли створив їх, дав [йому] ім’я Адам. 3 Адам прожив двісті тридцять років і породив [сина] за своєю подобою і за своїм образом, — і дав йому ім’я: Сит. 4 Були ж дні Адама після того, як породив він Сита, сімсот років. І породив він синів та дочок. 5 Усіх днів Адама, які прожив, було дев’ятсот тридцять років; і він помер.
6 А Сит прожив двісті п’ять років, — і породив Еноса. 7 І прожив Сит після того, як породив він Еноса, сімсот сім років, — та й породив синів і дочок. 8 А всіх днів Сита було дев’ятсот дванадцять років; і він помер.
9 Енос прожив сто дев’яносто років, — і породив Каїнана. 10 І прожив Енос після того, як породив він Каїнана, сімсот п’ятнадцять років, — і породив синів і дочок. 11 А всіх днів Еноса було дев’ятсот п’ять років; і він помер.
12 Каїнан прожив сто сімдесят років — і породив Малелеїла. 13 І прожив Каїнан після того, як породив він Малелеїла, сімсот сорок років, — і породив синів та дочок. 14 А всіх днів Каїнана було дев’ятсот десять років; і він помер.
15 Малелеїл прожив сто шістдесят п’ять років, — і породив Яреда. 16 І прожив Малелеїл після того, як породив Яреда, сімсот тридцять років, — і породив синів та дочок. 17 А всіх днів Малелеїла було вісімсот дев’яносто п’ять років; і він помер.
18 Яред прожив сто шістдесят два роки, — і породив Еноха. 19 І прожив Яред після того, як породив Еноха, вісімсот років, — і породив синів та дочок. 20 А всіх днів Яреда було дев’ятсот шістдесят два роки; і він помер.
21 Енох прожив сто шістдесят п’ять років — і породив Матусала. 22 Після того, як породив Матусала, двісті років догоджав Енох Богові, — і породив синів та дочок. 23 А всіх днів Еноха було триста шістдесят п’ять років. 24 І догодив Енох Богові — і не стало його, бо забрав його Бог.
25 Матусал прожив сто шістдесят сім років, — і породив Ламеха. 26 І прожив Матусал після того, як породив Ламеха, вісімсот два роки, — і породив синів та дочок. 27 І всіх днів Матусала, які він прожив, було дев’ятсот шістдесят дев’ять років; і він помер.
28 Ламех прожив сто вісімдесят вісім років, — і породив сина, 29 і дав йому ім’я Ной, кажучи: Він дасть нам спочинок від наших діл і від болю наших рук, і від землі, яку Господь Бог прокляв. 30 І прожив Ламех після того, як породив Ноя, п’ятсот шістдесят п’ять років, — і породив синів та дочок. 31 А всіх днів Ламеха було сімсот п’ятдесят три роки; і він помер. 32 І мав Ной п’ятсот років, — і породив Ной трьох синів: Сима, Хама та Яфета.