Блудодійство Ізраїлю
1 ГОСПОДНЄ слово, яке було до Осії, Беерового сина, за днів юдейських царів: Уззії, Йотама, Ахаза і Єзекії, та ізраїльського царя Єровоама, Йоашового сина.
2 На самому початку, коли ГОСПОДЬ почав спілкуватися з Осією, ГОСПОДЬ сказав Осії: Піди й візьми собі за дружину жінку-розпусницю і матимеш дітей з розпусти, адже край, відступивши від ГОСПОДА, цілком віддався розпусті.
3 Він пішов і взяв Ґомер, дочку Дівлаїма; вона завагітніла й народила йому сина.
4 І сказав йому ГОСПОДЬ: Назви його Єзреел (Бог розтрощить ), тому що зовсім скоро Я помщуся над домом Єгу за пролиту кров у Єзреелі й покладу край царству Ізраїлевого дому.
5 Того дня Я зламаю лук Ізраїлю в Єзреельській долині.
6 Вона (Ґомер ) знову завагітніла, й народила дочку. І Він (ГОСПОДЬ) сказав йому: Назви її Ло-Рухама (Немилувана ), оскільки Я не милуватиму більше дому Ізраїля, і не прощатиму їм.
7 Але дім Юди Я помилую і спасу їх у ГОСПОДІ, їхньому Богові. Я не врятую їх ні луком, ні мечем, ні кіньми, ні вершниками і не у війні.
8 Коли вона (Ґомер ) відлучила від грудей Ло-Рухаму, то знову завагітніла й народила сина.
9 Про нього ГОСПОДЬ сказав: Дай йому ім’я Ло-Аммі (Не Мій народ ), тому що ви, дійсно, не Мій народ, і Я не буду вашим Богом !
1 Господнє слово, яке було до Осії, сина Веіра, у дні Озія, Йоатама, Ахаза і Езекії, царів Юди, і в дні Єровоама, сина Йоаса, царя Ізраїля. 2 Початок Господнього слова до Осії. Господь промовив до Осії: Піди та візьми собі жінку-розпусницю і дітей з розпусти, бо земля зовсім віддасться розпусті , відступивши від Господа. 3 Він пішов і взяв Ґомеру, дочку Девилаїма, і вона зачала та народила йому сина. 4 І Господь промовив до нього: Дай йому ім’я Єзраел, тому що ще трохи і помщуся за кров Єзраела над домом Іия і відверну царство дому Ізраїля. 5 І буде, що в той день розіб’ю лук Ізраїля в долині Єзраела.
6 І вона знову зачала, і народила дочку. І Він сказав йому: Дай їй ім’я Непомилувана, оскільки не продовжуватиму більше милувати дім Ізраїля, але таки виступлю проти них. 7 А синів Юди Я помилую і спасу їх у їхньому Господі Богові, та не врятую їх луком, мечем, війною, колісницями, кіньми і вершниками.
8 І вона відлучила від грудей Непомилувану, знову зачала і народила сина. 9 І Він сказав: Назви його ім’ям Не Мій народ, тому що ви — не Мій народ, і Я не є ваш!