Ізраїль розцвіте, як лілея
1 Отже, Самарія буде покарана, оскільки вона збунтувалася проти свого Бога. Вони (її мешканці ) поляжуть від меча, а їхніх немовлят розбиватимуть об скелю, і вагітні їхні будуть розсічені.
2 Тож навернися, Ізраїлю, до ГОСПОДА, твого Бога, бо ти спіткнувся на власному беззаконні.
3 Поверніться до ГОСПОДА зі щирими словами покаяння . Скажіть Йому: Зніми (прости ) з нас усе наше беззаконня, прийми плоди наших уст, як щось найкраще, як жертву.
4 Ассирія нас не врятує, й ми не будемо сідати на коней! Вже ніколи не будемо називати нашим богом діло своїх рук! Адже лише Ти виявляєш до сироти милосердя.
5 Я вилікую їхнє відступництво, виявлятиму до них Свою любов, тому що Мій гнів відвернеться від них.
6 Я буду для Ізраїлю, наче роса; він зацвіте, немов лілія, глибоко пустить своє коріння, як кедр на Лівані.
7 Його пагони розростуться, і стануть гарними, наче в оливки, а його пахощі – як ліванські.
8 Повернуться й ті, котрі раніше жили в його тіні, оживуть, як зерно в ґрунті , зацвітуть, як виноградна лоза, і будуть славитись, як вино з Лівану.
9 Що спільного в Єфрема з ідолами? Адже саме Я вислуховував його, лагідно дивлячись на нього. Я для нього, як вічнозелений кипарис. Завдяки Мені, ти приноситимеш свої плоди.
10 Хто мудрий, нехай це запам’ятає, і хто розумний, нехай продовжує пізнавати. Адже ГОСПОДНІ дороги прямі, й ними ходять праведні, а нечестиві на них спотикаються.
1 Самарія буде знищена, бо вона повстала проти її Бога. Вони впадуть від меча, і їхні немовлята будуть побиті об землю, і ті, що мають у їхньому лоні, будуть роздерті.
2 Повернися, Ізраїле, до твого Господа Бога, бо ти знеміг у твоїх беззаконнях. 3 Візьміть із собою слова і поверніться до вашого Господа Бога. Заговоріть до Нього, щоб ви не одержали неправедність, а одержали добро, і віддамо плід наших губ. 4 Ассур нас не спасе, на коня не підіймемося! Ніколи вже не скажемо: Діла наших рук — наші боги! Той, Хто поміж тебе, помилує сироту. 5 Я вилікую їхні поселення, явно їх полюблю, тому що Я відвернув від них Мій гнів. 6 Буду, як роса для Ізраїля, він розквітне цвітом і розкине своє коріння, як Ліван. 7 Підуть його галузки, і буде, наче плідна оливка, і його запашність, як від Лівану. 8 Повернуться і сядуть під його тінню, житимуть і оп’яніють від пшениці. І його пам’ять зацвіте, як виноградник, як вино Лівану. 9 В Єфремі, що ще йому та ідолам? Я його впокорив, і Я його скріплю. Я — як тінистий кедр, у Мене знайдеться твій плід. 10 Хто мудрий і це зрозуміє, чи розумний і це пізнає? Тому що Господні дороги прямі, і ними підуть праведні, а беззаконні знеможуть на них.