Перелюбна жінка — то Ізраїль
1 ГОСПОДЬ сказав мені: Піди і знову покохай жінку, яку вже любить її друг, і яка живе в перелюбі, – подібно до того як ГОСПОДЬ не перестає любити дітей Ізраїля, хоч вони звертаються до інших богів і захоплюються печивом з родзинками .
2 Тож я викупив її (Гомер) для себе за п’ятнадцять срібняків, хомер ячменю і летек (пів хомера ) ячменю .
3 І я сказав їй: Тобі доведеться довго жити в мене, не віддаючись розпусті з іншим чоловіком; таким буду і я до тебе.
4 Так само і діти Ізраїля довго житимуть без царя і без вождя, без жертви і без священного стовпа, без ефода і домашніх ідолів .
5 Після цього Ізраїлеві діти навернуться і знову шукатимуть ГОСПОДА, свого Бога, й Давида, свого царя. А в останні дні, сповнені благоговіння перед ГОСПОДОМ, покладатимуться на Його доброту.
1 І Господь промовив до мене: Ще піди і полюби жінку, що любить погане, і яка перелюбна, — подібно до того, Бог любить синів Ізраїля, а вони задивляються на чужих богів і люблять печене з родзинками. 2 І я найняв її для себе за п’ятнадцять срібняків, ґомор ячменю і бурдюк вина. 3 І я сказав їй: Багато днів ти сидітимеш у мене і не підеш, ані не будеш із чоловіком, і я — поряд з тобою. 4 Тому що численні дні сини Ізраїля сидітимуть, коли не буде царя і не буде володаря та не буде жертви, не буде жертовника, ні священства, ні делона . 5 Після цього сини Ізраїля повернуться і шукатимуть їхнього Господа Бога та їхнього царя Давида. І будуть у захопленні від Господа і від Його добра в останні дні.