Вернімось до Господа!
1 Підемо, – скажуть вони, – й повернемося до ГОСПОДА! Він нас розшарпав, але Він і вилікує нас; поранив нас, і перев’яже наші рани.
2 Після двох днів поверне нас до життя, а на третій день поставить нас на ноги, – і ми будемо перед Ним жити.
3 Тож пізнаймо, намагаймося пізнати ГОСПОДА: Його прибуття надійне, як вранішня зірниця. Він прийде до нас неодмінно , як дощ, як пізній дощ, аби зросити землю.
4 Що Мені робити з тобою, Єфреме? Що маю учинити з тобою, Юдо? Адже ваша любов, наче ранішній туман і як ранішня роса, що щезає.
5 Тому Я картав їх через пророків; Я їх вбивав приреченням Моїх уст, і Мої присуди були зрозумілі, як світлий день.
6 Адже Я бажаю милосердя, а не жертви, й пізнання Бога – більше за всепалення.
7 Вони ж, як перші люди, порушили Заповіт, зрадили Мене там.
8 Ґалаад перетворився на місто злочинців, що заплямували себе кров’ю.
9 Як розбійники чатують на чоловіка, так ватага священиків убиває на сихемському шляху, творячи беззаконня.
10 Серед дому Ізраїля Я побачив жахливе: Єфрем чинить блудство, – Ізраїль опоганився.
11 Так само і для тебе, Юдо, призначені жнива, коли Я поверну з полону Мій народ.
1 Підемо і повернемося до нашого Господа Бога, бо Він пограбував, та нас вилікує, Він уразить, та перев’яже нас. 2 Вилікує нас через два дні, а на третій день ми встанемо і житимемо перед Ним, 3 і пізнаємо. Будемо намагатися пізнати Господа, знайдемо його, як готовий ранок, і Він прийде до нас, як ранній і пізній дощ для землі. 4 Що тобі зроблю, Єфреме? Що тобі зроблю, Юдо? Ваше милосердя, наче рання хмара і наче рання роса, що сходить.
5 Через це Я пожав ваших пророків, Я їх убив словами Моїх уст, і Мій суд вийде, як світло. 6 Тому що Я бажаю милосердя, а не жертви, і пізнання Бога — більше, ніж всепалення. 7 Вони ж, наче людина, що переступила завіт, — там вона зневажила Мене. 8 Ґалаад — місто, що чинить марне, що колотить воду, 9 і в тебе сила досвідченого мужа. Священики сховали дорогу, побили Сікім, бо вчинили беззаконня. 10 У домі Ізраїля Я побачив жахливе: там розпуста Єфрема. Опоганений Ізраїль і Юда.
11 Почни собі збір винограду, коли Я поверну полонених Мого народу,