Недоля Моава
1 Пророцтво відносно Моаву. Ар-Моав буде спустошений і в одну ніч знищений! Так само вночі буде спустошений і знищений Кір-Моав.
2 Він (Моав ) піднявся до Баїт і Дібона, на узвишшя, щоб плакати. Моав голосить над Нево і над Медевою! У кожного голова оголена, а в усіх борода обстрижена !
3 На його вулицях люди одягнені в мішковину, на його покрівлях і майданах усі вмлівають від голосіння!
4 Риданням сповнені Хешбон і Елеала; голосіння чути в самій Ягці. Навіть вояки Моаву тремтять від страху і плачуть.
5 І моє серце голосить за Моавом; його біженці втікають аж у Цоар і Еґлат-Шелішії. Ридаючи, підіймаються по дорозі до Лухіта, а також дорогою до Хоронаїма голосять про свою загибель!
6 Води Німріма висихають і все навкруги в’яне, трава посохла. Зовсім не залишається зелені.
7 Усі свої запаси, які моавійці набули і берегли, вони переносять за потік Аравім.
8 Отже, чути плач в усіх кордонах Моаву. Голосіння дійшло до Еґлаїма, його чути аж у Беер-Елімі.
9 Води Дімона стали червоними від крові, але Я наведу на Дімон додаткове лихо: на втікачів з Моаву і на залишок в країні спроваджу левів.
1 Слово проти Моавітської землі. Вночі загине Моавітська земля, бо вночі буде знищений мур Моавітської землі. 2 Сумуйте над самими собою, бо і Левидон загине. Там, де ваш вівтар, туди підете плакати, до Навава моавітського. Кричіть: На кожній голові — лисина, усі руки — повідрубувані! 3 На її вулицях підв’яжіться мішковиною і плачте, на її покрівлях і на її вулицях усі кричіть з риданням! 4 Бо закричав Есевон і Елеала, аж до Ясси чути їхній голос. Через це стегна Моавітської землі кричать, душа її пізнає. 5 Серце Моавітської землі кричить у собі аж до Сиґора, бо є трилітньою теличкою. А на підйомі Луіта піднімуться до тебе, плачучи, кричить дорогою Ароніїм — знищення і потрясіння!
6 Вода Немріма стане пустелею, і її трава пропаде. Не буде трави і зелені. 7 Невже так має спастися? Адже наведу на долину аравійців, і візьму її. 8 Бо торкнувся крик гори моавітської до землі Аґаллім, і її крик — аж до джерела Елім. 9 А вода Реммона наповниться кров’ю, бо наведу на Реммон аравійців і заберу нащадків Моава, Аріїла і останок Адами.