Господь виконав давні приречення
1 Господи, Ти – мій Бог! Прославлятиму Тебе, оспівуватиму Твоє Ім’я, бо Ти звершив дивовижні речі, прадавні задуми, – певні й правдиві!
2 Адже Ти перетворив місто в купу каміння, місто-фортецю – в руїни. Твердиня (оплот ) чужинців перестав бути містом, і воно повіки не буде відбудоване.
3 Тому прославлятимуть Тебе сильні народи, і міста насильницьких народів боятимуться Тебе.
4 Адже Ти був захистом для бідних, притулком для нещасних у скрутний для них час, сховищем від бурі, тінню від спеки, коли дихання гнобителя вирувало, наче ураган перед стіною.
5 Як згубну спеку в пустелі, Ти приборкуєш буйство чужинців. Як зникає спека від тіні густої хмари, так від Твого втручання змовкає пісня гнобителів.
6 І влаштує ГОСПОДЬ Саваот для всіх народів на цій горі бенкет із ситими стравами, бенкет із винами, із ситими стравами і добірними очищеними винами.
7 На цій же горі він знищить покривало , розпростерте над усіма народами, – покриття, яким накриті всі племена.
8 Мій Владика ГОСПОДЬ знищить смерть навіки, зітре сльозу з кожного обличчя. Він усуне ганьбу Свого народу з усієї землі. Це сказав ГОСПОДЬ!
9 І скажуть у той день: Ось наш Бог! На Нього ми покладали надію, і Він нас спас! Це – ГОСПОДЬ, на Якого ми надіялись, тому будемо радіти і веселитися Його спасінням!
10 Оскільки ГОСПОДНЯ рука буде розпростерта над цією горою, то Моав буде потоптаний на своєму місці, як топчуть солому в гноївці.
11 А коли простягне в ній свої руки, як це робить плавець, коли плаває, то Він (ГОСПОДЬ) упокорить його гордість рухом Своїх рук.
12 Його (Моава ) високі мури фортець Він понизить, зруйнує – і вони лежатимуть на землі у поросі.
1 Господи, Боже мій, прославлю Тебе, оспівуватиму Твоє Ім’я, бо Ти звершив дивовижні діла, давню правдиву раду. Нехай так буде, Господи! 2 Бо Ти зробив міста купою пороху, зробив так , щоб в укріплених містах упали їхні основи. Місто безбожних повік не буде відбудоване. 3 Через це Тебе поблагословить бідний народ, і міста ображених людей Тебе поблагословлять. 4 Адже Ти став для всякого впокореного міста помічником, — охороною для тих, які підупали духом через нужду, Ти визволиш їх від злих людей — охорона спраглих і дух ображених людей. 5 Ми як малодушні люди спраглі в Сіоні через безбожних людей, яким Ти нас передав.
6 І Господь Саваот зробить бенкет усім народам на цій горі. Питимуть радість, питимуть вино, помажуться миром. 7 На цій горі передай це все народам, адже це визначення для всіх народів! 8 Смерть поглинула сильних, і знову Бог забрав усяку сльозу з кожного обличчя. Зневагу народу забрав з усієї землі, бо Господні уста це сказали.
9 У той день скажуть: Ось наш Бог, на Якого ми покладали надію, і ми раділи нашим спасінням. 10 Адже Бог дасть спочинок на цю гору, а Моавська земля буде потоптана, — як топчуть тік колісницями-молотилками. 11 І підніме свої руки, наче і він упокорив, щоб вигубити, та Бог упокорить його гордість, на яку наклав руки. 12 І висоту твого оборонного муру Він понизить, і той звалиться вниз аж до основ.