Возстановлення Ізраїлю
1 У той день ГОСПОДЬ покарає Своїм грізним, великим і потужним мечем Левіятана – змія спритного (прудкого ) Левіятана – звивистого змія, вб’є дракона – оте морське чудовисько.
2 Того дня скажуть : заспівайте про любий серцю виноградник.
3 Я ГОСПОДЬ, стережу його, постійно його поливаю і, щоб ніхто не завдав йому шкоди, вночі і вдень охороняю.
4 Я не маю гніву, але, якби всупереч Моїй волі виросли терен і колючий чагарник, Я війною виступлю проти нього, і дотла спалю!
5 Хіба що шукатимуть у Мене захисту та укладуть зі Мною мир. Так, нехай укладуть зі Мною мир!
6 Надійде час, коли пустить коріння Яків, зазеленіє та зацвіте Ізраїль, і своїми плодами наповнить цілий світ.
7 Хіба Бог його (Ізраїль ) бив, так як Він бив тих, котрі били його (Ізраїль )? Хіба так вбивали
8 ізраїльтян, як вбивали тих, які їх (ізраїльтян ) вбивали? Своїм сильним подувом, під час східного вітру Ти по справедливості покарав його вигнанням, викинув його.
9 Бо лише так може бути спокутуване беззаконня Якова; тільки тоді буде видно результат усунення його гріха, коли він (Ізраїль ) розтрощить усе каміння жертовників, розітре на порох, як грудки крейди. Уже не залишиться ашер, ні кадильних вівтарів.
10 Адже, колись укріплене, місто опустіло, домівки покинуті й запущені, немов пустеля. Там будуть пастися телята і, лежачи на землі, об’їдатимуть його зелені галузки.
11 Коли ж його галуззя посохне, і буде поламане, прийдуть жінки і спалять його. Оскільки це нерозумний народ, то Його Творець не змилується над ним; Той, Хто його створив, не зглянеться на нього.
12 І прийде такий день, що ГОСПОДЬ обмолотить колоски від ріки Євфрату і аж до Єгипетського Потоку. Тоді ви, діти Ізраїля, будете зібрані один за одним.
13 У той день засурмить велика труба, і зберуться ті, котрі загубились в ассирійському краї та вигнанці до Єгипетського краю, і поклоняться ГОСПОДУ на Святій горі в Єрусалимі.
1 У той день Бог наведе святий, великий і сильний меч на дракона, на змія, який втікає, на дракона — звивистого змія, і вб’є дракона. 2 У той день — прекрасний виноградник, — бажання над ним почати пісню . 3 Я — сильне місто, місто, взяте в облогу, даремно його напоюю, бо буде захоплене вночі, а вдень упаде його мур. 4 Немає такого міста , яке не захоплювало його. Хто мене поставить стерегти в полі стерню? Через цю ворожнечу я його усунув. Тепер саме тому все це Господь Бог зробив, що вирішив. Я спалений, — 5 закричать ті, які живуть у ньому, — укладемо мир з ним, укладемо мир! 6 У дні , які приходять, потомство Якова, Ізраїль, пустить пагін і зацвіте, і всесвіт наповниться його плодом. 7 Хіба не так, як він бив, так і він буде побитий? І як він губив, так буде винищений? 8 Войовничий і зневажаючий відішле їх. Чи ж не був ти тим, хто думав жорстоким духом їх вигубити, духом гніву?
9 Через це буде забране беззаконня Якова, і це — його благословення, коли Я заберу його гріх, коли вони складуть усі камені вівтарів, розбиті на дрібний порох. І не залишиться їхніх священних дерев, а їхні божища будуть постинані так, як діброви вдалині. 10 Те стадо, яке поселиться там , буде вільним, — як покинуте стадо. І буде багато часу пастися, і там вони відпочиватимуть. 11 Та після певного часу не буде в ній жодної зелені, тому що стане сухою. Ідіть, жінки, які приходите від оглядання. Бо немає народу, який має розум, через це не пощадить Той, Хто їх створив, і Творець їх не помилує.
12 І буде, що в той день Господь поставить огорожу від каналу ріки аж до Рінокорурів, а ви зберіть синів Ізраїля, одного за одним. 13 І буде, що в той день затрублять великою трубою, і прийдуть ті, які гинули в країні ассирійців та які гинули в Єгипті, і поклоняться Господу на святій горі в Єрусалимі.