Блаженство Божого народу по муках
1 Нехай радіє пустеля і суха земля, хай веселиться степ, і зацвіте, як лілея!
2 Нехай вони все більше розцвітають, і веселяться, радісно вигукуючи! Слава Лівану повернеться до неї (землі ), як і роскіш Кармела та Сарона. Вони побачать славу ГОСПОДА і величність нашого Бога.
3 Тож зміцніть опущені руки, укріпіть тремтячі коліна!
4 Скажіть полохливим душею: Будьте мужніми і не бійтеся! Ось ваш Бог! Надходить помста, – йде відплата від Бога. Він прийде і спасе вас!
5 Тоді прозріють очі сліпих і відкриються вуха глухих.
6 У той час кульгавий підскочить, як олень, і язик німого піснею озветься, бо проб’ються води навіть в пустелі, і в степах – потоки!
7 Розпечені землі будуть зрошені водами, а безводні місцевості (міражі пустель ) перетворяться на озера. На місці леговищ шакалів буде рости очерет і папірус.
8 Там буде битий шлях, – дорога, яка називатиметься Святою. І не ходитиме нею нечистий. Вона лише їм (святим ) буде служити. На ній не заблукає навіть недосвідчений.
9 Не буде там лева; жоден хижий звір не ходитиме нею, бо таких там не буде. Підуть нею лише викуплені.
10 Повернуться викуплені ГОСПОДОМ, прийдуть на Сіон з радісним співом, і вічна радість вінчатиме їхні голови. Радість і веселощі залишаться з ними, а журба і зітхання щезнуть!
1 Зрадій, спрагла пустеля, розвеселися, пустеля, і зацвіти, як лілея! 2 Зацвітуть та розвеселяться пустелі Йордану. І слава Лівану їй дана, і пошана Кармила, і мій народ побачить славу Господа і велич Бога. 3 Зміцніться, опущені руки і паралізовані коліна! 4 Моліться, малодушні розумом! Сильними будьте, не бійтеся! Ось наш Бог віддає суд і віддасть, Він прийде і нас врятує!
5 Тоді відкриються очі сліпих і почують вуха глухих. 6 Тоді кульгавий підскочить, як олень, і мова заїк буде виразною, бо пробилася вода в пустелі, і долина — у спраглій землі, 7 і безводне стане мочаром, і в безводній землі буде джерело води. Там — веселість птахів, місце тростини і мочарів. 8 Там буде чиста дорога, і дорога назветься святою, і не перейде там нечистий, і не буде там нечистої дороги. А розсіяні підуть по ній і не заблукають. 9 І не буде там лева, ані хижі звірі не підуть до неї, і не знайдуться там, але по ній підуть визволені. 10 І зібрані Господом повернуться і прийдуть до Сіону з радістю, і вічна радість на їхній голові. Бо на їхній голові — хвала і веселість, тож радість охопить їх, — біль, смуток і стогнання втекли.