Ось приходить спасіння твоє
1 Заради Сіону я не мовчатиму, заради Єрусалима не заспокоюсь, аж поки не з’явиться, як світло, його праведність, і не запалає його спасіння, як факел.
2 Тоді побачать народи твою справедливість, й усі царі – твою славу. Називатимуть тебе твоїм новим ім’ям, яке визначать ГОСПОДНІ уста.
3 Ти будеш чудовим вінцем у руках ГОСПОДА, царською короною в руці твого Бога.
4 Про тебе більше не скажуть: Залишена! А про твій край не будуть говорити: Спустошений! Адже тебе називатимуть: Моя втіха, а твою країну: Заміжня, тому що ГОСПОДЬ уподобав тебе, і твоя земля стане одруженою.
5 І як юнак одружується з дівчиною, так твої сини стануть єдиними з тобою; і як наречений тішиться нареченою, так твій Бог радітиме тобою.
6 На твоїх стінах, Єрусалиме, я поставив вартових. Протягом усього дня і всієї ночі вони не замовкатимуть. О, ви, котрі звіщаєте про ГОСПОДА, – не вмовкайте.
7 Не замовкайте перед Ним, доки Він не відбудує Єрусалима, і доки не зробить його славним на землі.
8 ГОСПОДЬ присягнувся Своєю правицею, – силою Своєї руки: Вже ніколи не дам твоєї пшениці на їжу твоїм ворогам, і не питимуть чужинці твого вина, задля якого ти важко працював!
9 Але ті, котрі збирають зерно , самі споживатимуть його, прославляючи ГОСПОДА, і ті, хто працюватиме над вином , питимуть його в Моїх святих дворах.
10 Проходьте, проходьте крізь брами і готуйте дорогу для народу! Торуйте, будуйте дорогу, викидаючи каміння! Підійміть стяг над народами!
11 Ось ГОСПОДЬ проголосив по всіх краях землі, звелівши сказати дочці Сіону: Наближається твоє Спасіння! Його нагорода з Ним, і відплата Його перед Ним!
12 І назвуть їх святим народом, викупленими ГОСПОДОМ, а тебе називатимуть бажаним, і не залишеним містом.
1 Не мовчатиму через Сіон і не перестану через Єрусалим, аж доки не вийде, як світло, моя праведність, і моє спасіння загориться, як світильник. 2 І народи побачать твою праведність, і царі — твою славу, і Він назве тобі твоє нове ім’я, яким Господь його назве. 3 І буде гарний вінець у руці Господа і вінець царства в руці твого Бога. 4 І більше не назвешся: Залишена! І твоя земля не назветься: Спустошена! — бо тобі дадуть назву Моя бажана, а твоїй землі — Усесвіт. 5 І як живе юнак з дівчиною, так житимуть і твої сини з тобою. І буде, що так, як радіє наречений нареченою, так радітиме Господь тобою. 6 І на твоїх стінах, Єрусалиме, я поставив сторожу — цілий день і цілу ніч, які до кінця не замовкнуть, згадуючи Господа. 7 Адже немає подібного до вас, якщо виправишся і зробиш Єрусалим похвалою на землі.
8 Господь поклявся Своєю правицею, — силою Своєї руки: Хіба ще дам твою пшеницю і твою їжу твоїм ворогам, і хіба ще питимуть сини-чужинці твоє вино, над яким ти важко працював! 9 Але ті, хто збирає, його їстимуть і хвалитимуть Господа, і ті, хто збирає, його питимуть у Моїх святих дворах. 10 Ідіть крізь Мої брами і зробите дорогу для Мого народу, а каміння, що на дорозі, відкиньте! Підніміть знак для народів! 11 Бо ось Господь проголосив аж до кінця землі. Скажіть дочці Сіону: Ось Спаситель приходить до тебе, маючи Свою винагороду, і справа перед Його обличчям. 12 І назве його святим народом, викупленим Господом, і ти назвешся бажаним містом, а не покинутим.