Жертва хлібна
1 Коли хтось принесе в дар ГОСПОДУ хлібну жертву, то його даром нехай буде питльоване борошно. Він поллє на нього олію, покладе на нього ладан 2 і принесе все це до синів Аарона, священиків. Священик набере звідти повну свою жменю питльованого борошна з його олією та усім ладаном, і спалить це священик на жертовнику, як її пам’ятну частку жертви . Це вогняне приношення, приємні пахощі для ГОСПОДА. 3 А те, що залишиться з хлібної жертви, буде для Аарона та його синів. Це є святе святих із ГОСПОДНІХ вогняних жертв.
4 Коли ж ти приносиш у дар хлібну жертву, спечену в печі, то нехай це будуть прісні хлібини з питльованого борошна, замішеного на олії, чи прісні коржі, змащені олією. 5 Якщо ж твій дар хлібної жертви, приготований на сковороді, то він буде прісним, з питльованого борошна, замішеного на олії. 6 Розламаєш його на шматки та поллєш на нього олію. Це хлібна жертва. 7 Якщо ж твій дар хлібної жертви, приготований на вогнищі, то і він буде з питльованого борошна на олії. 8 Тож приноситимеш ГОСПОДУ хлібну жертву, що приготована із вказаних складників. Людина дасть жертву священику, який принесе її до жертовника. 9 Священик надбере дещо з хлібної жертви, як її пам’ятну частку, і спалить на жертовнику. Це вогняна жертва, приємні пахощі для ГОСПОДА. 10 А те, що залишиться з хлібної жертви, буде для Аарона та його синів. Це є святе святих із ГОСПОДНІХ вогняних приношень.
11 Жодна хлібна жертва, яку ви приносите ГОСПОДУ, не повинна бути приготована зі закваскою. Адже ніякої закваски й жодного меду не спалюватимеш як вогняну жертву ГОСПОДУ. 12 Ви можете це приносити як дар первоплоду ГОСПОДУ, але на жертовник, як приємні пахощі, вони не покладатимуться. 13 Кожен дар твоєї хлібної жертви посолиш сіллю. Не допускай, щоб у твоїй хлібній жертві забракло солі ГОСПОДНЬОГО Заповіту. З кожним твоїм даром приноситимеш і сіль.
14 Якщо ти приноситимеш ГОСПОДУ хлібну жертву з перших плодів, то принось у дар від перших твоїх плодів свіжі колоски, прожарені на вогні, або потовчене зерно з твого поля. 15 Поллєш на неї олії й покладеш на неї ладан. Це хлібна жертва. 16 А священик спалить дещо з її товченого зерна та її олії з усім ладаном, як її пам’ятну частку. Це вогняна жертва ГОСПОДУ.
1 А коли якась душа приноситиме в дар Господу [хлібну] жертву, то нехай його даром буде питльоване борошно; нехай він поллє на нього олії, покладе на нього ладану — це є [хлібна] жертва — 2 і принесе до синів Аарона, священиків. А священик, набравши з неї повну пригорщу питльованого борошна з олією та весь її ладан, покладе це на жертовник, як її пам’ятну частку . Це — жертва, приємні пахощі для Господа. 3 А решта з [хлібної] жертви нехай буде для Аарона та його синів. Це є святе святих із Господніх жертв.
4 Коли ж він приноситиме в дар [хлібну] жертву, спечену в печі, то нехай принесе прісні хліби з питльованого борошна, замішені на олії, чи прісні коржі, змащені олією.
5 Якщо ж твій дар — [хлібна] жертва, приготована на сковороді, то нехай вона також буде прісна, з питльованого борошна, замішеного на олії. 6 Розломиш їх на шматки та поллєш на них олії. Це є [хлібна] жертва Господу.
7 Якщо ж твій дар — [хлібна] жертва, приготована на вогнищі, то нехай і вона буде приготована з питльованого борошна на олії.
8 Тож він принесе Господу [хлібну] жертву, яку приготує з тих складників , — принесе її до священика. І, наблизившись до жертовника, 9 священик надбере дещо з [хлібної] жертви, як її пам’ятну частку , і покладе священик це на жертовник. Це — [вогняне] приношення, приємні пахощі для Господа. 10 А те, що залишиться з [хлібної] жертви, буде для Аарона та його синів. Це є святе святих із Господніх [вогняних] приношень.
11 Жодної [хлібної] жертви, яку б ви не принесли Господу, не готуйте із закваскою. Адже ніякої закваски й ніякого меду не можна приносити у [вогняне] приношення Господу; 12 можете приносити їх як дар первоплоду Господу, а на жертовник, як приємні пахощі Господу, хай вони не покладаються. 13 Кожен дар вашої [хлібної] жертви нехай буде посолений сіллю. Не залишите ваших жертвоприношень без солі Господнього завіту; на кожному вашому дарі принесете Господу, вашому Богові, солі.
14 Якщо ж ти приноситимеш Господу [хлібну] жертву перших плодів, то принесеш нові прожарені потовчені зерна у [хлібну] жертву перших плодів Господу. 15 Поллєш на неї олії й покладеш на неї ладану. Це є [хлібна] жертва. 16 А священик принесе, як її пам’ятну частку , дещо із зерен з олією та весь її ладан. Це — [вогняне] приношення Господу.