Жертва мирна
1 Коли ж чийсь дар – мирна жертва і він приноситиме з великої худоби, то нехай він приведе самця чи самицю перед ГОСПОДНЄ лице без жодної вади. 2 Він покладе свою руку на голову жертви й заріже її біля входу в Намет Свідчення. Сини ж Аарона, священики, покроплять її кров’ю жертовник довкола. 3 Після цього з мирної жертви священик принесе вогняне приношення ГОСПОДУ, зокрема жир, який покриває нутрощі, й увесь жир, що на нутрощах, 4 обидві нирки й жир, що на них, над стегнами, і сальник, що над печінкою, – нехай відокремить його разом з нирками. 5 Сини Аарона спалять усе це на жертовнику, як всепалення, на дровах, що на вогні. Це вогняна жертва, приємні пахощі для ГОСПОДА.
6 Якщо ж його дар мирної жертви для ГОСПОДА з дрібної худоби, то нехай він також приведе самця або самицю без вади. 7 Якщо він приноситиме у жертву вівцю, то нехай приведе її перед ГОСПОДНЄ лице , 8 покладе свою руку на голову свого дару й заріже його перед Наметом Свідчення. А сини Аарона покроплять його кров’ю жертовник довкола. 9 Тоді він принесе з дару мирної жертви вогняне приношення ГОСПОДУ, зокрема його жир та весь курдюк (жирний хвіст), – який відокремить від самого хребта, та жир, який покриває нутрощі, й весь жир, що на нутрощах, 10 обидві нирки й жир, що на них та над стегнами, і сальник, що над печінкою. Усе це нехай відділить разом із нирками, 11 а священик спалить це на жертовнику, як поживу вогняної жертви для ГОСПОДА.
12 Якщо ж його дар із кіз, то приведе його перед лице ГОСПОДНЄ. 13 Потім покладе свою руку на голову жертви й заріже її перед Наметом Свідчення, а сини Аарона покроплять її кров’ю жертовник довкола. 14 Після цього він принесе з неї дар у вогняну жертву ГОСПОДУ, зокрема , жир, який покриває нутрощі, й увесь жир, що на нутрощах, 15 обидві нирки й жир, що на них та над стегнами, і сальник печінки відділить разом із нирками, 16 а священик спалить їх на жертовнику, як поживу вогняної жертви, приємні пахощі.
Весь жир буде для ГОСПОДА. 17 Це вічна Постанова для ваших поколінь у всіх ваших поселеннях. Не будете споживати ніякого жиру й жодної крові.
1 Коли ж чийсь дар Господу — жертва спасіння, то, якщо він приноситиме його з великої худоби, — нехай приведе перед Господа чи то самця, чи то самицю без вади. 2 Нехай покладе руки на голову дару й заріже його біля входу в намет свідчення, а сини Аарона, священики, виллють його кров довкола на жертовник всепалень. 3 Тоді принесуть як [вогняне] приношення Господу з жертви спасіння жир, який покриває нутрощі, і весь жир, що на нутрощах, 4 обидві нирки й жир, що на них, над стегнами, і сальник, що над печінкою, — нехай відділить його разом із нирками. 5 А сини Аарона, священики, принесуть їх на жертовник для всепалень, на дрова, що на вогні. Це — [вогняне] приношення, приємні пахощі для Господа.
6 Якщо ж його дар — з дрібної худоби, то нехай він приведе, як жертву спасіння Господу, також самця або самицю без вади. 7 Якщо він приноситиме в дар ягня, то нехай приведе його перед Господа, 8 покладе руки на голову свого дару й заріже його біля входу в намет свідчення. А сини Аарона, священики, виллють його кров довкола на жертовник. 9 Тоді він принесе, як [вогняне] приношення Богові з жертви спасіння, жир та неушкоджену задню частину, — нехай відділить це разом з поперековими частинами, — жир, який покриває нутрощі, і жир, що на нутрощах, 10 обидві нирки й жир, що на них, над стегнами, і сальник, що над печінкою, — відділивши разом із нирками, — 11 і нехай священик принесе це на жертовник. Це — приємні пахощі, [вогняне] приношення для Господа.
12 Якщо ж його дар — із кіз, то нехай приведе його перед Господа, 13 покладе руки на його голову, і його заріжуть перед Господом біля входу в намет свідчення; а сини Аарона, священики, виллють його кров довкола на жертовник. 14 Тоді він принесе з нього як [вогняне] приношення Господу жир, який покриває нутрощі, і весь жир, що на нутрощах, 15 обидві нирки й весь жир, що на них, над стегнами, і сальник печінки нехай відділить разом із нирками, 16 а священик нехай принесе це на жертовник. Це — [вогняне] приношення, приємні пахощі для Господа.
Весь жир нехай буде для Господа. 17 Це — закон навіки для ваших поколінь у кожному вашому поселенні: не будете споживати жодного жиру і жодної крові.