Земля буде очищена від бовванів та ложних пророків
1 У ті часи для нащадків Давидового роду й для мешканців Єрусалима відкриється джерело для змиття гріха і нечистоти.
2 Того самого дня, – говорить ГОСПОДЬ Саваот, – Я викореню навіть імена ідолів у краю, і про них більше не згадуватимуть. Також прожену з цієї землі фальшивих пророків та нечистих духів.
3 Буде так: якщо і вирішить хтось пророкувати, то його рідні батько і матір, котрі його породили, скажуть йому: Ти не повинен більше жити на світі, оскільки говориш неправду в ГОСПОДНЄ Ім’я. Якщо ж він таки стане пророкувати, то його батько і його матір, – ті, котрі його породили, – проколять його мечем .
4 Того дня станеться таке, що фальшиві пророки вкриються ганьбою, – кожен зокрема, буде соромитись власного видіння, і не вдягатиме волосяниці, щоб не обманювати.
5 Замість того він скаже: Я не є пророком, а рільником, що обробляє землю, – зі самого юнацтва земля була моїм заняттям.
6 Якщо хтось спитає: А що це за рани на Твоїх руках? – то Він відповість: ці рани Мені завдали в домі Моїх улюблених.
7 Мечу, підіймись на Мого Пастиря, – на Мужа, наближеного до Мене, – говорить ГОСПОДЬ Саваот. Урази Пастиря, і розпорошаться вівці; Я протягну Свою руку і на менших.
8 І станеться на всій землі, – говорить ГОСПОДЬ, – дві третини будуть знищені, помруть, а третина залишиться на ній.
9 Я проведу цю третину через вогонь, і розплавлю їх, як плавиться срібло; Я випробую їх, як випробовується золото. Вони прикликатимуть Моє Ім’я, і Я їм відповім; Я скажу про них : Це Мій народ! А вони скажуть: ГОСПОДЬ – наш Бог!
1 Того дня всяке місце буде відкрите в домі Давида. 2 І буде в той день, — говорить Господь, — Я вигублю імена ідолів із землі, і більше не буде їм згадки. І фальшивих пророків, і нечистого духа вигублю із землі. 3 І буде, коли ще пророкуватиме людина, і скаже йому його батько і його матір, які його породили: Не житимеш, бо ти сказав неправду в Господнє Ім’я. І зв’яжуть його батько та матір його, що його породили, коли він пророкує. 4 І буде, що в той день засоромляться пророки, кожний свого видіння, коли він пророкує, і одягнуть шкіру-волосяницю за те, що обманювали. 5 І він скаже: Я не є пророком, бо я є людиною, що працює на землі, оскільки людина мене породила від моєї молодості. 6 І Я скажу йому: Що це за рани такі посеред твоїх рук? І він скаже: Ті, якими я був зранений у моєму улюбленому домі.
7 Мечу, встань на моїх пастухів і на мужа його громадянина, — говорить Господь Вседержитель. Побийте пастухів і витягніть овець, і Я підніму Свою руку на пастухів. 8 І буде, що в усій землі, — говорить Господь, — дві частини будуть винищені, і їх не стане, а третя залишиться в ній. 9 І проведу третю частину через вогонь, і розпечу їх, як розпікається срібло, і випробую їх, як випробовується золото. Він прикличе Моє Ім’я, і Я його вислухаю, і скажу: Це Мій народ! А він скаже: Мій Господь Бог!