Видіння Ісуса, великого священика
1 Після цього Він мені показав первосвященика Ісуса, котрий стояв перед ГОСПОДНІМ ангелом, а також сатану, що стояв праворуч і його оскаржував.
2 Тоді ангел ГОСПОДНІЙ промовив до сатани: Нехай заборонить тобі ГОСПОДЬ, сатано! Забороняє тобі ГОСПОДЬ, Котрий обрав Єрусалим! Хіба цей чоловік не головешка, вихоплена з вогню?
3 Ісус ще був одягнений у брудну одежу і так стояв перед ангелом,
4 котрий заговорив і сказав тим, що стояли поруч з Ним, такі слова: Зніміть з нього забруднений одяг! А Ісусу сказав: Дивись, Я зняв з тебе твою провину, аби зодягнути тебе в коштовні шати.
5 Тоді я сказав: Покладіть йому на голову і чистий завій ! Тож поки ГОСПОДНІЙ ангел стояв, поклали на голову Ісуса чистий завій й одягли його в чисті шати.
6 Після цього ГОСПОДНІЙ ангел урочисто засвідчив Ісусові, говорячи:
7 Так каже ГОСПОДЬ Саваот: Якщо ходитимеш Моїми дорогами, і будеш дотримуватись Моїх постанов, то ти чинитимеш правосуддя в Моєму Домі. Ти наглядатимеш за Моїми дворами й ходитимеш серед тих, котрі тут стоять.
Раб Божий — Пагінець
8 Тож послухай, первосвященику Ісусе, ти і твої співтовариші по служінню, котрі сидять перед тобою. Усі ви є провісниками того, що Я приведу Мого слугу Пагінця Мого .
9 Адже на камені, який Я поклав перед Ісусом, – на тому одному камені є сім очей , – Я вирізьблю на ньому напис, – говорить ГОСПОДЬ Саваот, – що в один день Я зітру провину цієї землі.
10 В той день, – говорить ГОСПОДЬ Саваот, – будете запрошувати один одного під виноградну лозу й під смоківницю.
1 І Він мені показав Ісуса, великого священика, що стояв перед обличчям Господнього ангела, і диявол стояв по його правиці, щоб йому протидіяти. 2 І промовив Господь до диявола: Забороняє тобі Господь, дияволе, і забороняє тобі Господь, Той, Хто вибрав Єрусалим! Хіба ось це не як палаюча головешка, витягнена з вогню? 3 А Ісус був одягнений у забруднений одяг і стояв перед обличчям ангела. 4 І Він відповів, і сказав тим, що стояли перед Його обличчям, кажучи: Зніміть з нього брудний одяг! І сказав йому: Ось Я забрав твої беззаконня. І одягніть його в довгий одяг, 5 і надіньте чистий клобук на його голову! Тож одягнули його в одяг і наділи чистий клобук на його голову, а Господній ангел стояв.
6 І Господній ангел свідчив до Ісуса, кажучи: 7 Так говорить Господь Вседержитель: Якщо ходитимеш по Моїх дорогах, і якщо зберігатимеш Мої приписи, то ти розсуджуватимеш Мій дім. І якщо збережеш Мій двір, то дам тобі тих, що ходять посеред цих, що стоять. 8 Тож послухай, Ісусе, великий священику, ти і твої ближні, що сидять перед твоїм обличчям, бо ж ви — мужі-провидці. Бо ось Я веду Мого раба Схід . 9 Тому що камінь, який Я дав перед обличчям Ісуса, на одному камені є сім очей. Ось Я копаю рів, — говорить Господь Вседержитель, — і висліджу всяку неправедність тієї землі в один день. 10 У той день, — говорить Господь Вседержитель, — скличете кожний свого ближнього під виноградник і під смоківницю.