Видіння летючого звою
1 Знову підвівши свої очі, я побачив, – аж ось летить сувій.
2 Ангел спитав мене: Що ти бачиш? Я відповів: Бачу, як летить розгорнутий сувій довжиною двадцять ліктів і шириною десять ліктів.
3 Тоді він сказав мені: Це прокляття, яке впаде на всю землю, бо кожен злодій, згідно з написаним там, буде знищений; так само і клятвопорушник, у відповідності з написаним там, загине.
4 Я пошлю його (прокляття ), – говорить ГОСПОДЬ Саваот, – у дім кожного крадія, як і в дім того, хто фальшиво присягається Моїм Іменем. Воно (прокляття ), залишиться в його домі й знищить його, разом з його (дому ) деревом та його камінням.
Видіння міри ефи
5 Знову підійшов до мене ангел, котрий говорив зі мною, і сказав мені: Підведи свої очі й подивися, що там з’явилось.
6 І спитав я: Що це? А він відповів: Це з’явилась ефа (мірний посуд ). Потім він пояснив: Це лише видимий зовнішній вигляд для всієї землі.
7 Раптом відкривається в посуді свинцева накривка, а там у ефі сидить жінка.
8 І він (ангел ) сказав: Це сама злочинність. І він вштовхнув її в ефу, й закрив свинцевою накривкою.
9 Я знову підвів свої очі й побачив, як вийшли дві жінки з крилами; крила у них були, як у чорногуза. Вітер увійшов у їхні крила, і вони, підхопивши ефу, полетіли між небом та землею.
10 Тоді я запитав ангела, котрий говорив зі мною: Куди вони понесли ефу?
11 А він відповів мені: В землю Шінеар , аби там облаштувати їй дім. Там поставлять її на належне для неї місце.
1 І я повернувся, і я підняв свої очі, і я побачив: ось серп, що летить. 2 І він сказав мені: Що ти бачиш? А я сказав: Я бачу серп, що летить, довжиною двадцять ліктів і шириною десять ліктів. 3 І він сказав мені: Це клятва, що виходить на поверхню всієї землі, бо всякому злодієві відімститься цим аж до смерті, і кожному, хто неправедно клянеться, відімститься цим аж до смерті. 4 І винесу його, — говорить Господь Вседержитель, — і він увійде в дім злодія та в дім того, хто неправдиво клянеться Моїм Іменем, і спочине посеред його дому, і вигубить його, його дерева та його каміння.
5 І вийшов ангел, що говорив через мене, і сказав мені: Поглянь твоїми очима і подивися, що те, котре виходить. 6 І сказав я: Що це? І він сказав: Це мірило, що виходить. І він сказав: Це їхня неправедність в усій землі. 7 І ось талант свинцю, що піднімається, і ось одна жінка сиділа посеред мірила. 8 І він сказав: Це беззаконня. І він її кинув посеред мірила, і кинув свинцевий камінь у її уста. 9 І я підняв свої очі та побачив, і ось дві жінки, що виходять, і дух у їхніх крилах, і вони мали крила, наче крила чорногуза. І взяли мірило посеред землі та посеред неба. 10 І Я сказав ангелові, що говорив через мене: Куди вони відносять мірило? 11 А він сказав мені: Щоб йому збудувати хату в землі Вавилону і приготовити, і там його покладуть на його підготовку.