Черги придверних
1 А ось як була встановлена почерговість придверників-воротарів. Від кореян був Мешелемія, син Коре, із нащадків Евіясафа .
2 Сини Мешелемії: Захарія – первісток, другий – Єдіяїл, третій – Зевадія, четвертий – Ятніїл;
3 п’ятий – Елам, шостий – Єгоханан, сьомий – Елієгоенай.
4 В Оведедома також були сини: первісток – Шемая, другий – Єгозавад, третій – Йоах, четвертий – Сахар, п’ятий – Нетанел;
5 шостий – Амміїл, сьомий – Їссахар, восьмий – Пеуллетай, тому що Бог його поблагословив.
6 Від його сина Шемаї народились сини, які стали ватажками в родині свого батька, оскільки були хоробрими воїнами.
7 Отже, сини Шемаї: Отні, Рефаїл, Овед, Елзавад та їхні брати, – оті хоробрі воїни, – Елігу та Семахія.
8 Усі вони – нащадки Оведедома. Як вони самі так і їхні сини та їхні брати, були мужніми людьми, старанними в службі, – всього шістдесят два нащадки Оведедома.
9 Так само і Мешелемія мав синів і братів у кількості вісімнадцять хоробрих мужів.
10 А в Хоси, що був з нащадків Мерарі, були такі сини: Шімрі, який став главою, хоч і не був первістком, але його батько призначив його на цю посаду.
11 Другим був Хілкія, третім – Тебалія, четвертим – Захарія. Всіх їх, синів і братів Хоси, було тринадцять.
12 Цим групам придверних-воротарів, як начальникам так і їхнім братам, було доручено почергово (за змінами ) звершувати служіння сторожування в ГОСПОДНЬОМУ Храмі.
13 Вони кинули жеребки, – однаково, як молодші, так і старші в своїй батьківській родині, – визначаючи, кому і біля якої брами чи дверей нести службу.
14 Отже, на східну браму випав жереб Шелемії. А коли для його сина Захарії, відомого як розумний порадник, кинули жереб, то йому випала північна брама.
15 Оведедомові випала південна брама, а його синам – склади-комори.
16 Для Шуппіма та Хоси випало нести службу зі західного боку, біля брами Шалехет, де дорога йде вгору і де одна варта стоїть навпроти іншої.
17 Зі сходу щодня стояло по шість левітів; з півночі щодня – по чотири; з півдня – також чотири щодня, а біля складів-комор – по два левіти.
18 Були вартові і біля західної прибудови – чотири при дорозі й по два при самій прибудові.
19 Так були поділені черги придверників-воротарів між нащадками Корея та нащадками Мерарі.
Урядники над скарбами та інші
20 Їхні брати левіти, зокрема Ахія, що наглядали за скарбницею Божого Храму та за скарбницею посвячених Богові скарбів, були:
21 Сини Ладана, тобто нащадки Гершона. Від Ладана, глави батьківських родин, тобто Ладана-гершонійця був Єхіїл.
22 Син Єхіїла: Зетам та його брат Йоїл наглядали за скарбницею ГОСПОДНЬОГО Храму.
23 З нащадків Амрама, Їцгара, Хеврона та Уззієла,
24 Шевуїл, нащадок Гершома, Мойсеєвого сина , був начальником над скарбницею.
25 А його родичами по лінії другого сина Мойсея, Елієзера, був його син Рехавія, син Рехавії, – Ісая, син Ісаї – Йорам, син Йорама – Зіхрі, син Зіхрі – Шеломіт.
26 Цей Шеломіт разом зі своїми братами наглядали за священною скарбницею, де знаходились усі дари, пожертвувані царем Давидом, а також главами родин, тисячниками війська, сотниками і командирами війська, котрі
27 частину зі своєї здобичі у війнах присвячували на утримання Божого Храму.
28 Тут також були дари посвячені провидцем Самуїлом; царем Саулом, сином Кіша; Авнером, сином Нера; Йоавом, сином Церуї. Все, що було посвячене (пожертвуване ), знаходилось під охороною Шеломіта та його братів.
29 Від їцгарійців: Хенанія і його сини були призначені для зовнішніх справ у Ізраїлі як урядники та судді.
30 Від хевронійців: Хашавія та його брати, – відважні мужі в кількості тисяча сімсот осіб, – були урядовцями над Ізраїлем на західному боці Йордану, відповідальними за ГОСПОДНЄ служіння і царські роботи.
31 Від хевронівців – Єрія, голова хевронівців, згідно з його родоводом по батькові. На сороковому році царювання Давида був зроблений перегляд і серед хевронійців; зокрема в Язері Гілеадському були виявлені серед них хоробрі мужі.
32 Таким чином серед його (Єрії ) братів хоробрих мужів налічувалось дві тисячі сімсот глав родин. Цар Давид призначив їх урядовцями щодо Божих і царських справ над племенами Рувима, Ґада та половиною племені Манассії.