Пророцтво на ввесь Яковів дім
1 Послухайте того слова, яке виголосив ГОСПОДЬ щодо вас, нащадки Ізраїля, щодо всього роду, який Я вивів з Єгипетського краю, промовивши:
2 З усіх родів землі лише вас одних Я визнав Своїми . Через те й каратиму вас за всі ваші провини.
3 Хіба підуть двоє разом, якщо вони не домовилися?
4 Хіба зареве лев у лісі, не маючи здобичі? Хіба подає свій голос левеня зі свого лігвища, якщо нічого не впіймало?
5 Хіба потрапить птах у пастку на землі, якщо там не поставлена для нього пастка з приманкою ? Хіба рухатиметься пастка на землі, якщо в неї нічого не потрапило?
6 Хіба не потривожиться в місті народ, коли засурмить тривогу труба? Хіба трапиться в місті якесь лихо, якого ГОСПОДЬ не допустив би?
7 Адже Владика ГОСПОДЬ, не вчинить нічого, не оголосивши наперед про Свої наміри Своїм слугам, пророкам.
8 Лев почне ревіти, хто не злякається? Владика ГОСПОДЬ заговорить, – хто посміє не пророкувати?
9 Проголосіть в укріплених палацах Ашдода та в твердинях Єгипетського краю, і скажіть: Зберіться на узгір’ях Самарії і побачите, який великий у ній безлад, і які утиски мають там місце!
10 Вони не навчились чинити правильно, – каже ГОСПОДЬ. Насильства та грабежі в їхніх палацах лише зростають.
11 А тому так говорить Владика ГОСПОДЬ: Ворог учинить облогу довкола твого краю, позбавить тебе твоєї сили, і пограбує твої палаци.
12 Так говорить ГОСПОДЬ: Як пастух вириває з пащі лева дві ніжки або клаптик вуха, так само Ізраїлеві нащадки, котрі мешкають у Самарії, врятуються хіба що десь у куточку ліжка, а в Дамаску – на лежанці .
13 Послухайте і попередьте рід Якова, – проголошує Владика ГОСПОДЬ, Бог Саваот, –
14 того дня, коли Я каратиму Ізраїль за його злочини, Я також покараю його і за вівтарі Бетеля; роги жертовника будуть відбиті й кинуті на землю.
15 Я зруйную зимовий палац разом з літнім палацом, – не стане будинків, прикрашених слоновою кістю; будуть знищені й інші численні доми, – говорить ГОСПОДЬ.