Жертівник
1 З акацієвого дерева зробиш жертовник. Він має бути п’ять ліктів завдовжки і п’ять ліктів завширшки. Отже, жертовник буде квадратним, висотою три лікті. 2 На чотирьох його кутах зробиш суцільні з жертовником роги, які покриєш міддю. 3 І зробиш для нього посудини, аби вибирати попіл і залишки жиру, його лопатки, його казани, його виделки для м’яса і його посудини для вугілля. Все це начиння для жертовника зробиш з міді. 4 Зробиш для нього також гратчасту мідну решітку, на чотирьох кутах якої прилаштуєш чотири мідних кільця. 5 І встановиш її довкола під обідком жертовника, знизу; решітка має сягати до половини жертовника. 6 Для жертовника виготовиш держаки з акацієвого дерева і покриєш їх міддю. 7 Ці держаки мають бути вставлені в кільця з обох боків жертовника, щоб можна було його переносити. 8 Зробиш жертовник з дощок пустотілим, як тобі було показано на горі. Саме так його і зробіть.
Скинійне подвір’я
9 Влаштуєш довкола Намету двір. З боку півдня, тобто з південної сторони Намету, мають бути завіси однієї зі сторін двору з тканого вісону довжиною в сто ліктів. 10 Для цього потрібно двадцять стовпів і для них двадцять мідних підставок. Гачки для стовпів та їхні кільця мають бути срібні. 11 Так само зробиш і вздовж північної сторони: завіси мають бути довжиною сто ліктів. Їхніх стовпів – двадцять, і для них двадцять мідних підставок; гачки для стовпів і кільця для них – срібні. 12 Стосовно західної сторони, то відповідно до ширини двору, завіси матимуть п’ятдесят ліктів; стовпів для них – десять, і для них десять мідних підставок. 13 Спереду, тобто зі східної сторони, ширина двору так само п’ятдесят ліктів. 14 З одного краю завіси матимуть п’ятнадцять ліктів. Стовпів для них потрібно три, і для них три підставки. 15 З другого краю завіси також матимуть п’ятнадцять ліктів. Стовпів для них – три, і для них три підставки. 16 А для брами двору завіса повинна мати двадцять ліктів. Вона буде виготовлена з блакитної тканини, з пурпуру, з темно-червоного сукна і тканого вісону вишиваної роботи. Стовпів для цієї завіси має бути чотири і для них чотири підставки. 17 Всі стовпи, які оточуватимуть подвір’я, матимуть срібні скоби. Гачки до них срібні, а підставки – мідні. 18 Довжина двору буде сто ліктів, ширина – п’ятдесят і висота п’ять ліктів. Завіси будуть виготовлені з тканого вісону, а підставки для стовпів – мідні. 19 Усі предмети Намету і все, що буде потрібне для служіння в ньому, всі його кілки, а також всі кілки для огорожі двору – мідні.
Вічна лямпада
20 Накажи Ізраїлевим нащадкам, щоб принесли тобі для освітлення очищену, віджату з оливок олію, аби світильник горів постійно. 21 Аарон та його сини з вечора й до ранку слідкуватимуть за ним перед ГОСПОДОМ у Наметі Свідчення, ззовні завіси, що перед Ковчегом Свідоцтва. Це вічна постанова для Ізраїлевих нащадків в усіх їхніх поколіннях.