1 Бецалеїл спорудив також з дерева акації жертовник. Його довжина п’ять ліктів, ширина п’ять ліктів, квадратний, і три лікті його висота. 2 На чотирьох його кутах він зробив роги, суцільні з жертовником , які він покрив міддю. 3 Зробив він і все обладнання для жертовника: казани, лопатки, виделки, кропильниці, лопатки для вугілля. Все це начиння він зробив з міді. 4 Він зробив для жертовника також гратчасту мідну приставку і встановив її під його обідком довкола жертовника знизу й до його половини. 5 Він відлив чотири кільця, які прикріпив до чотирьох кутів гратчастої решітки, як гнізда для держаків. 6 Зробив також держаки з дерева акації та обклав їх міддю. 7 Вклав держаки у кільця з обох боків жертовника, щоб за їх допомогою можна було його переносити. Зробив він жертовник з дощок, пустотілим.
8 Зробив він мідний умивальник та його мідну підставку зі дзеркал жінок, які сходилися біля входу в Намет Свідчення.
9 Він також зробив двір. На південному боці, зі сторони півдня, повісив завіси двору з тонко витканого вісону протяжністю в сто ліктів. 10 Для цього було встановлено двадцять стовпів з двадцятьма їхніми мідними підставками. Гачки стовпів та їх скоби були зі срібла. 11 Північна сторона також становила сто ліктів. І для неї було зроблено двадцять стовпів з двадцятьма підставками для них. Гачки до стовпів та їхні скоби були срібні. 12 Зі сторони заходу довжина завіси була п’ятдесят ліктів. Для неї було виготовлено десять стовпів і десять підставок до них. Гачки до стовпів та скоби були також срібними. 13 Передній бік двору зі сторони сходу також простягався на п’ятдесят ліктів. 14 Його завіси з одного боку були довжиною п’ятнадцять ліктів. Для них було встановлено три стовпи на трьох їхніх підставках. 15 Так само було з другого боку брами двору. З одного і другого боку були завіси по п’ятнадцять ліктів. Для кожної з них було виготовлено по три стовпи з трьома їхніми підставками. 16 Всі завіси двору довкола були виготовлені з тонко витканого вісону. 17 Підставки до стовпів були мідними, гачки до стовпів та їхні скоби – срібними. Верхівки їхніх стовпів були покриті сріблом. Таким чином всі стовпи двору були з’єднані сріблом. 18 Завіса брами двору була мистецьким виробом з блакитної тканини, пурпуру, кармазину і тонко виробленого вісону. Довжина завіси двадцять ліктів і п’ять ліктів по висоті, відповідно до ширини завіси усього двору. 19 Вона кріпилась на чотирьох стовпах, які стояли на своїх чотирьох мідних підставках. Гачки, скоби і покриття їхніх верхівок були срібними. 20 Всі кілки Намету і навколишнього двору були мідними.
21 Це перелік того, що було витрачено для Намету Свідчення, зроблений за наказом Мойсея зусиллями левітів, під керівництвом священика Ітамара сина Аарона. 22 Виконував цю роботу Веселіїл, син Урія, сина Хура, з племені Юди. Він зробив усе так, як заповів ГОСПОДЬ Мойсеєві. 23 З ним працював Оголіяв, син Ахісамаха з племені Дана, вправний різьбяр, майстер ткацтва і гаптування по блакитній тканині, пурпурі, кармазині та вісоні.
24 Усе золото, використане для виконання всіх робіт у Святині та її предметів , було золотом пожертв і становило в сукупності двадцять дев’ять талантів і сімсот тридцять шеклів, згідно зі священним шеклем святині. 25 Що ж до срібла від охоплених переписом членів громади то його було сто талантів і тисяча сімсот сімдесят п’ять шеклів, згідно зі священним шеклем Святині. 26 З кожного, хто підлягав перепису від двадцяти років і старше – до шестисот трьох тисяч п’ятсот п’ятдесяти чоловік – бека на особу, яка відповідно до священного шекля, дорівнювала половині шекля. 27 Отже , сто талантів срібла пішло на відливання підставок Намету під стовпи Святині , а також підставок під стовпи завіси. Всього сто підставок зі ста талантів – талант на підставку. 28 А з тисячі сімсот сімдесяти п’яти шеклів срібла він зробив гачки для стовпів, покрив їхні верхівки і кріплення між ними. 29 Подарованої міді було сімдесят талантів і дві тисячі чотириста шеклів. 30 З міді він зробив підставки для стовпів при вході в Намет Свідчення, мідний жертовник, гратчасту мідну решітку для нього й усе обладнання жертовника, 31 Були виготовлені з міді підставки під стовпи навколишнього двору, підставки під стовпи при брамі двору, кілки для Намету та кілки для навколишнього двору.