Пророцтво на Аммонових синів
1 Було до мене ГОСПОДНЄ слово такого змісту:
2 Сину людський, зверни свою увагу на аммонійців і оголоси щодо них пророцтво.
3 Скажи синам Аммона: Послухайте слово Владики ГОСПОДА! Так говорить Владика ГОСПОДЬ: Через те що ви, дивлячись, як Моя Святиня осквернена, Ізраїлева земля спустошена, а Юдин дім пішов у неволю, задоволено говорили: Ага, так їм треба ! –
4 тому Я віддам вас як здобич східним племенам. Посеред вас вони будуть влаштовувати свої поселення, ставитимуть між вами свої намети. Вони споживатимуть плоди ваших полів, і будуть пити ваше молоко.
5 Я зроблю Раббу стійбищем для верблюдів, а інші міста аммонійців – вівчарнями для овець. І пізнаєте, що Я – ГОСПОДЬ.
6 Так говорить Владика ГОСПОДЬ: За те що ти плескав у долоні, притупуючи ногами, й від усієї душі зловтішався, спостерігаючи злигодні Ізраїлевого краю,
7 тому Я простягну проти тебе Свою руку й віддам на пограбування чужими племенами; Я вигублю тебе з-поміж народів, викреслю тебе з-поміж країн, – і тебе не стане. І тоді зрозумієш, що Я – ГОСПОДЬ.
Пророцтво на Моав
8 Так говорить Владика ГОСПОДЬ: Оскільки Моав і Сеір кажуть: Ось Юдин дім такий, як і всі інші народи,
9 то через те Я відкрию узбіччя Моаву з боку міст, – з боку його прикордонних міст, які є окрасою землі: Бет-Гаєшімота, Баал-Меона й Кір’ятаїма.
10 Я віддам їх разом із землями аммонійців у володіння (спадок ) східним племенам, аби зникла між народами навіть пам’ять про аммонійців.
11 Я учиню суд над Моавом, і пізнають, що Я – ГОСПОДЬ.
Пророцтво на Едома
12 Так говорить Владика ГОСПОДЬ: Через те що Едом жорстоко помстився Юдиному домові, й своєю помстою їм тяжко згрішив,
13 тому так говорить Владика ГОСПОДЬ: Я простягну Свою руку проти Едому, й знищу в нього людей та скотину й перетворю його в пустелю. Від Темана й до Дедана – всі поляжуть від меча.
14 Свою помсту над Едомом віддам у руки Мого народу, Ізраїлю; вони чинитимуть з Едомом за Моїм гнівом і за Моїм обуренням. Вони відчують на собі Мою помсту, – це слова Владики ГОСПОДА.
Пророцтво на филистимлян
15 Адже так говорить Владика ГОСПОДЬ: За те, як діяли в своїй помсті филистимці, – були жорстокі й мстилися зі споконвічною ненавистю, винищуючи людей,
16 тому так говорить Владика ГОСПОДЬ: Ось Я простягну Свою руку на филистимців і вигублю керетимців , – знищу дощенту тих, що мешкають на узбережжі.
17 Я звершу над ними велику помсту, караючи їх страшними карами; і коли Я помщуся на них, тоді пізнають, що Я – ГОСПОДЬ.