Возстановлення Ізраїлю
1 У той день ГОСПОДЬ покарає Своїм грізним, великим і потужним мечем Левіятана – змія спритного (прудкого ) Левіятана – звивистого змія, вб’є дракона – оте морське чудовисько.
2 Того дня скажуть : заспівайте про любий серцю виноградник.
3 Я ГОСПОДЬ, стережу його, постійно його поливаю і, щоб ніхто не завдав йому шкоди, вночі і вдень охороняю.
4 Я не маю гніву, але, якби всупереч Моїй волі виросли терен і колючий чагарник, Я війною виступлю проти нього, і дотла спалю!
5 Хіба що шукатимуть у Мене захисту та укладуть зі Мною мир. Так, нехай укладуть зі Мною мир!
6 Надійде час, коли пустить коріння Яків, зазеленіє та зацвіте Ізраїль, і своїми плодами наповнить цілий світ.
7 Хіба Бог його (Ізраїль ) бив, так як Він бив тих, котрі били його (Ізраїль )? Хіба так вбивали
8 ізраїльтян, як вбивали тих, які їх (ізраїльтян ) вбивали? Своїм сильним подувом, під час східного вітру Ти по справедливості покарав його вигнанням, викинув його.
9 Бо лише так може бути спокутуване беззаконня Якова; тільки тоді буде видно результат усунення його гріха, коли він (Ізраїль ) розтрощить усе каміння жертовників, розітре на порох, як грудки крейди. Уже не залишиться ашер, ні кадильних вівтарів.
10 Адже, колись укріплене, місто опустіло, домівки покинуті й запущені, немов пустеля. Там будуть пастися телята і, лежачи на землі, об’їдатимуть його зелені галузки.
11 Коли ж його галуззя посохне, і буде поламане, прийдуть жінки і спалять його. Оскільки це нерозумний народ, то Його Творець не змилується над ним; Той, Хто його створив, не зглянеться на нього.
12 І прийде такий день, що ГОСПОДЬ обмолотить колоски від ріки Євфрату і аж до Єгипетського Потоку. Тоді ви, діти Ізраїля, будете зібрані один за одним.
13 У той день засурмить велика труба, і зберуться ті, котрі загубились в ассирійському краї та вигнанці до Єгипетського краю, і поклоняться ГОСПОДУ на Святій горі в Єрусалимі.