Суд над усіма народами
1 Наблизьтесь, народи, і слухайте, вважайте племена! Нехай чує земля, і все, що на ній! Все населення і його нащадки!
2 Тому що ГОСПОДНІЙ гнів на всі народи й обурення на всі їхні війська . Він прирік їх закляттю, видавши їх на знищення.
3 Тіла їхніх убитих не будуть поховані, і від них здійматиметься сморід; гори будуть просякнуті їхньою кров’ю.
4 Щезнуть усі небесні сили , а небеса звинуться, як сувій, і всі його сили попадають, як обсипається листя з винограду і як падають зі смоківниці її плоди .
5 Мій меч на небі, немовби оп’янів. Він впаде на Едом і на людей, приречених Мною на закляття.
6 ГОСПОДНІЙ меч сповнився крові, насичений жиром та кров’ю ягнят і козенят, лоєм нирок козлів, бо жертви ГОСПОДУ в Боцрі, й велике кровопролиття в краю Едома.
7 Разом із ними впадуть буйволи, і телята з биками, і напоїться кров’ю їхня земля, а їхній порох насититься їхнім жиром.
8 Це буде день ГОСПОДНЬОЇ помсти і рік відплати за протидію Сіонові!
9 Його ріки перетворяться на смолу, а його земля – на сірку. Його край стане палаючою смолою;
10 не вгасатиме ні вдень, ні вночі – вічно клубитиметься над ним дим. З покоління в покоління він залишатиметься спустошеним і повік-віків на цю землю не ступить нога людини.
11 Заволодіють нею пелікан та їжак, житимуть на ній сови і ворони. Він (ГОСПОДЬ) простягне по ній шнур спустошення, встановить висок знищення.
12 Там не буде знаменитостей, щоб проголосити царство, а всі його можновладці обернуться в ніщо.
13 Їхні палаци позаростають терниною, а їхні фортеці – колючим чагарником. Вони стануть поселенням шакалів і оселею для страусів.
14 Бродитимуть там борсуки та гієни, перекликатимуться дикі козли. Там відпочиватимуть привиди , облюбувавши собі зручне місце.
15 Там гніздитиметься гадюка, відкладатиме яйця й висиджуватиме собі подібних. Там влаштовуватимуть свої гнізда пари яструбів.
16 Пошукайте в ГОСПОДНЬОМУ сувої й прочитайте! Нічого з того, що сказане, не забракне, ніщо одне без другого не збудеться, оскільки мої уста це сказали, і Його Дух збере їх (звірів, птахів і плазунів ).
17 Він кинув щодо них жереб, і Своєю рукою відміряв їм землю. Вони володітимуть нею вічно, з покоління в покоління житимуть на ній.