Божі накази
1 Так говорить ГОСПОДЬ: Дотримуйтесь правосуддя і дійте за справедливістю, тому що наблизилося Моє спасіння, коли буде об’явлена Моя справедливість.
2 Щаслива людина, котра так чинить, і син людський, котрий цього дотримується, зберігаючи суботу від опоганення, та стримує свою руку, аби не чинити жодного зла.
3 Отже, нехай чужинець, котрий прилучився до ГОСПОДА, не говорить таких слів: Напевно, відлучить мене ГОСПОДЬ від Свого народу! І євнух хай також не говорить: Я – лише сухе дерево!
4 Бо так говорить ГОСПОДЬ: Євнухам, котрі дотримуються Моїх субот і обирають те, що Мені до вподоби, залишаючись вірними Моєму Заповіту,
5 Я дам їм у Моєму домі та в Моїх стінах місце та ім’я, краще, ніж мають сини і дочки, – Я дам їм вічне ім’я, яке не забудеться.
6 І дітей чужинців, котрі приєднались до ГОСПОДА, щоб Йому служити, полюбили ГОСПОДНЄ Ім’я, аби бути Його слугами, – всіх, котрі дотримуються суботи, не опоганюючи її, і вірних Моєму Заповіту, –
7 Я приведу на Мою святу гору і порадую їх у Моєму Домі молитви. Їхні всепалення та їхні жертви будуть приємними на Моєму жертовнику. Адже Мій Дім буде названий Домом молитви для всіх народів.
8 Так говорить мій Владика ГОСПОДЬ, Котрий збирає вигнанців Ізраїлю: До тих, котрі вже зібрані, Я покличу ще інших.
9 Усі польові звірі та усі звірі лісові, приходьте та їжте!
10 Його вартові – всі сліпі й нерозумні; усі, як німі пси, що не можуть гавкати; вони мрійники і ледарі, що полюбляють спати.
11 Ці пси ненажерливі й ненаситні. Саме такими є злі й нерозумні пастирі, кожен з них йде власною дорогою, всі без винятку , дбають лише про свою користь.
12 Приходьте, – каже такий , – я дістану вина й нап’ємося міцного напою; завтра буде так, як сьогодні, хіба що розкішніше!