Ось приходить спасіння твоє
1 Заради Сіону я не мовчатиму, заради Єрусалима не заспокоюсь, аж поки не з’явиться, як світло, його праведність, і не запалає його спасіння, як факел.
2 Тоді побачать народи твою справедливість, й усі царі – твою славу. Називатимуть тебе твоїм новим ім’ям, яке визначать ГОСПОДНІ уста.
3 Ти будеш чудовим вінцем у руках ГОСПОДА, царською короною в руці твого Бога.
4 Про тебе більше не скажуть: Залишена! А про твій край не будуть говорити: Спустошений! Адже тебе називатимуть: Моя втіха, а твою країну: Заміжня, тому що ГОСПОДЬ уподобав тебе, і твоя земля стане одруженою.
5 І як юнак одружується з дівчиною, так твої сини стануть єдиними з тобою; і як наречений тішиться нареченою, так твій Бог радітиме тобою.
6 На твоїх стінах, Єрусалиме, я поставив вартових. Протягом усього дня і всієї ночі вони не замовкатимуть. О, ви, котрі звіщаєте про ГОСПОДА, – не вмовкайте.
7 Не замовкайте перед Ним, доки Він не відбудує Єрусалима, і доки не зробить його славним на землі.
8 ГОСПОДЬ присягнувся Своєю правицею, – силою Своєї руки: Вже ніколи не дам твоєї пшениці на їжу твоїм ворогам, і не питимуть чужинці твого вина, задля якого ти важко працював!
9 Але ті, котрі збирають зерно , самі споживатимуть його, прославляючи ГОСПОДА, і ті, хто працюватиме над вином , питимуть його в Моїх святих дворах.
10 Проходьте, проходьте крізь брами і готуйте дорогу для народу! Торуйте, будуйте дорогу, викидаючи каміння! Підійміть стяг над народами!
11 Ось ГОСПОДЬ проголосив по всіх краях землі, звелівши сказати дочці Сіону: Наближається твоє Спасіння! Його нагорода з Ним, і відплата Його перед Ним!
12 І назвуть їх святим народом, викупленими ГОСПОДОМ, а тебе називатимуть бажаним, і не залишеним містом.