Молитва про спасіння
1 Як полум’я спалює хмиз, і від вогню кипить вода, так нехай Твоє Ім’я стане відомим Твоїм ворогам, щоб від Твоєї присутності тремтіли народи.
2 Коли Ти, сходивши на землю , звершував дивовижні речі, яких ми не чекали, то від Твоєї появи тряслися гори!
3 З давніх-давен не було чути й не доходило до наших вух, і жодне око не бачило іншого Бога, крім Тебе, Котрий стільки учинив би для тих, які на Нього покладаються.
4 Ти виходиш на зустріч з тими, котрі з радістю чинять праведне, і котрі пам’ятають про Твої дороги. Так, Ти гнівався на нас , бо ми віддавна грішили, але як же нам спастися?
5 Ми всі були, як щось нечисте, і вся наша праведність, наче поплямована (місячним ) одежа. Всі ми зів’яли, наче листя, і наші пороки нас несуть, немов вітер.
6 І немає жодного, хто прикликав би Твоє Ім’я, і хто піднявся би, щоб вхопитися за Тебе; Ти заховав від нас Своє обличчя і залишив нас животіти в наших гріхах.
7 Але ж Ти, ГОСПОДИ, – наш Отець! Ми лише глина, а Ти – наш Творець, й усі ми – твориво Твоїх рук!
8 Не гнівайся на нас, ГОСПОДИ, понад міру, і не пам’ятай наших гріхів. Будь ласка, зглянься над нами, адже всі ми – Твій народ!
9 Твої святі міста перетворились на пустелю, – Сіон спустошений, Єрусалим зруйнований.
10 Наш святий і прославлений Дім (Храм ), де Тобі поклонялись наші батьки, згорів у пожежі, – знищене все, що було для нас миле.
11 Невже й після цього всього , ГОСПОДИ, Ти будеш зволікати; зберігатимеш мовчання і надалі суворо нас каратимеш?