Приносьте жертву до скиніϊ заповіту
1 ГОСПОДЬ промовив до Мойсея, кажучи:
2 Скажи Ааронові, його синам та всім Ізраїлевим нащадкам такі слова: Ось що ГОСПОДЬ заповів, говорячи: 3 Якщо якийсь чоловік з Ізраїлевого дому заріже вола, вівцю чи козу в таборі, чи заріже їх поза табором, 4 а не приведе їх до входу в Намет Свідчення, щоб принести у всепалення ГОСПОДУ перед ГОСПОДНІМ Наметом, то такому чоловікові це зарахується як кровопролиття. Він пролив кров, через що така людина буде знищена з-посеред свого народу. 5 Це для того, щоб Ізраїлеві нащадки приносили свої жертви, які вони різатимуть у полях. Вони мають приносити їх ГОСПОДУ до входу в Намет Свідчення, до священика, і жертвувати їх ГОСПОДУ як мирні жертви. 6 А священик нехай покропить кров’ю на ГОСПОДНІЙ жертовник, що при вході в Намет Свідчення, і спалить жир на приємні пахощі ГОСПОДУ. 7 Вони не повинні більше приносити свої жертви козлам-ідолам, бо таким чином вони вчиняють з ними розпусту. Це має бути для них вічним законом в їхніх поколіннях.
8 Скажи їм: Кожна людина з Ізраїлевого дому чи з приходців, які проживають серед них, яка звершуватиме всепалення чи жертву, 9 і не принесе її до входу в Намет Свідчення, щоб там пожертвувати її ГОСПОДУ, то така людина буде знищена зі свого народу.
Не їжте крови
10 Кожна людина з Ізраїлевого дому чи з-поміж приходців, що проживають серед них, яка вживатиме в їжу якусь кров, нехай пам’ятає: Я зверну Своє обличчя проти всякої душі, що вживає в їжу кров, і знищу її з-посеред її народу. 11 Адже душа тіла в крові, тому Я дав її вам, аби на жертовнику звершувати викуплення за ваші душі. Бо та кров є викупленням за душу. 12 Тому Я сказав Ізраїлевим нащадкам: Жодна людина з-поміж вас не вживатиме в їжу кров, як і приходець, який проживає серед вас, не вживатиме в їжу кров. 13 Кожна людина з Ізраїлевих нащадків чи з-поміж приходців, що проживають серед них, яка вполює дичину, – звіра чи птаха, якого можна їсти, – нехай випустить з нього кров і засипле її землею.
14 Бо життя кожного тіла в його крові, вона – його душа. Тому Я сказав Ізраїлевим нащадкам: Не вживайте в їжу кров із жодного тіла, бо життя кожного тіла – це його кров. Кожний, хто її споживає, буде знищений. 15 Кожний з корінних жителів чи з приходців, хто їстиме мертвечину чи розтерзане хижаком, нехай випере свій одяг і обмиється водою. До вечора такий буде нечистим, а потім стане чистим. 16 Якщо ж не випере одягу й не обмиє тіла водою, то візьме на себе гріх.