Жертва мирна
1 Коли ж чийсь дар – мирна жертва і він приноситиме з великої худоби, то нехай він приведе самця чи самицю перед ГОСПОДНЄ лице без жодної вади. 2 Він покладе свою руку на голову жертви й заріже її біля входу в Намет Свідчення. Сини ж Аарона, священики, покроплять її кров’ю жертовник довкола. 3 Після цього з мирної жертви священик принесе вогняне приношення ГОСПОДУ, зокрема жир, який покриває нутрощі, й увесь жир, що на нутрощах, 4 обидві нирки й жир, що на них, над стегнами, і сальник, що над печінкою, – нехай відокремить його разом з нирками. 5 Сини Аарона спалять усе це на жертовнику, як всепалення, на дровах, що на вогні. Це вогняна жертва, приємні пахощі для ГОСПОДА.
6 Якщо ж його дар мирної жертви для ГОСПОДА з дрібної худоби, то нехай він також приведе самця або самицю без вади. 7 Якщо він приноситиме у жертву вівцю, то нехай приведе її перед ГОСПОДНЄ лице , 8 покладе свою руку на голову свого дару й заріже його перед Наметом Свідчення. А сини Аарона покроплять його кров’ю жертовник довкола. 9 Тоді він принесе з дару мирної жертви вогняне приношення ГОСПОДУ, зокрема його жир та весь курдюк (жирний хвіст), – який відокремить від самого хребта, та жир, який покриває нутрощі, й весь жир, що на нутрощах, 10 обидві нирки й жир, що на них та над стегнами, і сальник, що над печінкою. Усе це нехай відділить разом із нирками, 11 а священик спалить це на жертовнику, як поживу вогняної жертви для ГОСПОДА.
12 Якщо ж його дар із кіз, то приведе його перед лице ГОСПОДНЄ. 13 Потім покладе свою руку на голову жертви й заріже її перед Наметом Свідчення, а сини Аарона покроплять її кров’ю жертовник довкола. 14 Після цього він принесе з неї дар у вогняну жертву ГОСПОДУ, зокрема , жир, який покриває нутрощі, й увесь жир, що на нутрощах, 15 обидві нирки й жир, що на них та над стегнами, і сальник печінки відділить разом із нирками, 16 а священик спалить їх на жертовнику, як поживу вогняної жертви, приємні пахощі.
Весь жир буде для ГОСПОДА. 17 Це вічна Постанова для ваших поколінь у всіх ваших поселеннях. Не будете споживати ніякого жиру й жодної крові.