З Вифлеєма прийде Владика Месія
1 Ти ж, Вифлеєме-Ефрато, найменший серед Юдиних тисячників . З тебе вийде за Моєю волею Той, Хто буде Владикою в Ізраїлі, хоч його походження від початку, від часів віковічних.
2 Тому будуть залишені вони (Ізраїль ) лише до часу, поки породілля народить, після чого залишок його братів повернеться до Ізраїлевих синів.
Майбутнє царство Боже
3 Коли він повстане, то пастиме ГОСПОДНЬОЮ силою, і в славі Імені ГОСПОДА Свого Бога. Вони житимуть у спокої, оскільки Його велич сягатиме всіх країв землі.
4 Він творитиме мир. Якщо ассирійці нападуть на наш край і почнуть топтати наші твердині, тоді ми виставимо проти них сім пастухів і вісім можновладців з народу.
5 Вони пастимуть Ассирію мечем, і край Німрода в його воротах. Він (ГОСПОДЬ ) нас врятує від Ассирії, коли та вторгнеться в наш край і топтатиме наші кордони.
6 Залишок Якова буде розпорошений поміж багатьма народами, як роса від ГОСПОДА, немов злива на траву, не очікувана людиною, і яка не залежить від людських синів.
7 Залишок Якова буде між людьми, серед численних народів, як лев між лісовими звірами, як левчук серед отари овець, який, увірвавшись, топче, розриває, і немає того, хто міг би врятувати.
8 Щойно твоя рука підійметься над твоїми ворогами, як усі твої вороги будуть знищені.
Кара на тих, що не слухають Господа
9 Станеться того дня таке, – говорить ГОСПОДЬ, – що Я знищу в тебе усіх твоїх коней, і потрощу всі твої колісниці,
10 Зруйную міста твого краю й розвалю всі твої фортеці.
11 Викоріню чародійство, за яке тримаєшся; ворожбитів, які віщують по хмарах, не стане.
12 Я знищу твоїх ідолів, які поміж вами, і всі тесані боввани, щоб ти більше не вклонявся творінню власних рук.
13 Я повириваю твої ашери з-посеред тебе, і знищу твої міста.
14 В пориві палкого гніву Я помщуся народам, котрі погрузли в непослусі.