Присяга служити Господеві
1 У зв’язку з усім цим ми складаємо письмову запоруку, яку скріплюють своїми печатками всі наші можновладці, наші священики й наші левіти. 2 Ось ті, котрі поставили печатки: Намісник Неємія, син Хакалії та Седекія; 3 далі: Серая, Азарія та Єремія; 4 Пашхур, Амарія та Малкія; 5 Хаттуш, Шеванія та Маллух; 6 Харім, Меремот і Овадія; 7 Даниїл, Ґіннетон і Барух; 8 Меуллам, Авія та Міямін; 9 Маазія, Білґай та Шемая, – це всі священики. 10 Далі йдуть левіти: Ісус, син Азанії, Біннуй із Хенададових нащадків і Кадміїл, 11 а також їхні брати – Шеванія, Ходія, Келіта, Пелая та Ханан; 12 Міха, Рехов і Хашавія; 13 Заккур, Шеревія та Шеванія; 14 Годія, Бані та Беніну. 15 Далі начальники народу: Парош, Пахат-Моав, Елам, Затту та Бані; 16 Бунні, Азґад і Бебай; 17 Адонія, Біґвай та Адін; 18 Атер, Єзекія та Аззур; 19 Ходія, Хашум і Бецай; 20 Харіф, Анатот і Невай; 21 Маґпіяш, Мешуллам і Хезір; 22 Мешезавел, Садок і Яддуя; 23 Пелатія, Ханан і Аная; 24 Осія, Хананія та Хашшув; 25 Галлохеш, Пілха та Шовек; 26 Рехум, Хашавна та Маасея; 27 Ахія, Ханан і Анан; 28 Маллух, Харім і Баана.
29 Всі інші з народу: священики, левіти, придверники, співаки, слуги Храму, – ті, котрі відокремились від чужоземних народів і приєднались до Божого Закону, – разом зі своїми дружинами, своїми синами, своїми дочками, здатними все зрозуміти, 30 прилучилися до своїх братів та до своїх начальників, присягнувши з обітницею, що будуть дотримуватись Божого Закону, даного за посередництвом Божого слуги Мойсея, зберігаючи й виконуючи всі Заповіді ГОСПОДА нашого Бога, Його присуди та Його постанови, 31 і не видаватимуть своїх дочок за дружин іншим народам землі, а їхніх дочок не братимуть за дружин для своїх синів. 32 І якщо народи краю привозитимуть у суботній день на продаж якісь товари чи різні харчі, то ми не будемо в них купувати ні в суботу, ні в інші святкові дні. Крім того, кожного сьомого року не будемо обробляти землю і будемо дарувати боржникам їхні борги.
33 Беремо також на себе зобов’язання щороку давати третину шекля на служіння в Храмі нашого Бога, зокрема, 34 на Виставні хліби, та на щоденну хлібну жертву, а також на постійні всепалення по суботах; на жертви новомісяччя й свята, та святі урочистості; на жертви за гріх задля викуплення Ізраїлю, та на інші потреби Храму нашого Бога. 35 Ми, священики, левіти та народ жеребкуванням вирішили, хто буде доставляти дрова в Храм нашого Бога, аби підтримувати вогонь на жертовнику ГОСПОДА, нашого Бога, як записано в Законі, – почергово кожна родина, в призначений для неї час із року в рік. 36 Ми також зобов’язались щорічно приносити первоплоди врожаю нашої землі та перші плоди з кожного дерева в ГОСПОДНІЙ Храм; 37 приводити первістків, наших синів, у Храм нашого Бога, а також приносити священикам, котрі служать у Храмі нашого Бога, первородних з наших стад і з наших отар, як написано в Законі. 38 Так само і найперше наше тісто з нового врожаю, й найперші плоди кожного дерева, вина й олії будемо постачати священикам у комори Храму нашого Бога, а також з врожаїв нашої землі будемо давати десятину для левітів. Адже саме левіти й збиратимуть десятину в усіх хліборобських місцевостях. 39 Разом з левітами, коли вони збиратимуть десятину, буде священик, нащадок Аарона, а левіти принесуть десятину з десятини в Храм нашого Бога, – в комори храмової скарбниці. 40 Адже нащадки Ізраїля та нащадки Левія приноситимуть у ті комори й свої власні приношення зі зерна, вина та олії. Там також зберігатиметься все начиння Святилища, яке потрібне для служіння священикам, придверникам і співакам. Тож не занедбуймо Храму нашого Бога.