Перелік здатних до війська ізраϊльтян
1 ГОСПОДЬ промовив до Мойсея в Сінайській пустелі, в Наметі Свідчення, першого дня , другого місяця, другого року після їхнього виходу з Єгипетського краю наступні слова: 2 Проведіть перелік усієї громади Ізраїлевих нащадків за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, кожного чоловіка поголовно, 3 від двадцяти років і старше, – кожного, хто здатний до військової служби в Ізраїлі. Ти і Аарон порахуйте їх за їхніми військовими підрозділами. 4 З вами нехай будуть по одному представнику від племені, – голови своїх батьківських домів. 5 Ось імена мужів, які стоятимуть при вас:
від Рувима – Еліцур, син Шедеура.
6 Від Симеона – Шелуміїл, син Цурішаддая.
7 Від Юди – Нахшон, син Аммінадава.
8 Від Іссахара – Натанаїл, син Цуара.
9 Від Завулона – Еліяв, син Хелона.
10 Стосовно ж синів Йосифа, то від Єфрема буде Елішама, син Аммігуда, а від Манассії – Ґамалиїл, син Педацура.
11 Від Веніяміна – Абідан, син Ґідеоні.
12 Від Дана – Ахієзер, син Амішаддая.
13 Від Асира – Паґіїл, син Окрана.
14 Від Ґада – Еліясаф, син Деуїла.
15 Від Нефталима – Ахіра, син Енана.
16 Це – покликані від громади, начальники своїх батьківських племен. Вони голови Ізраїлевих тисяч.
17 Тож Мойсей та Аарон взяли цих, названих поіменно мужів, і 18 першого дня , другого місяця зібрали всю громаду, і зробили перепис згідно з їхнім народженням, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, поголовно, 19 як і наказав ГОСПОДЬ Мойсеєві. Тож він зробив перепис у Сінайській пустелі.
20 І були: нащадки Рувима, первістка Ізраїля, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, поголовно, усіх чоловіків, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 21 нараховано їх в племені Рувима сорок шість тисяч п’ятсот.
22 У нащадків Симеона, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, їхній перелік за кількістю імен, поголовно, усіх чоловіків, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 23 нараховано їх у племені Симеона п’ятдесят дев’ять тисяч триста.
24 У нащадків Ґада, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 25 нараховано їх у племені Ґада сорок п’ять тисяч шістсот п’ятдесят.
26 У нащадків Юди, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 27 нараховано їх у племені Юди сімдесят чотири тисячі шістсот.
28 У нащадків Іссахара, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 29 нараховано їх у племені Іссахара п’ятдесят чотири тисячі чотириста.
30 У нащадків Завулона, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 31 нараховано їх у племені Завулона п’ятдесят сім тисяч чотириста.
32 У нащадків Йосифа, зокрема нащадків Єфрема, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 33 нараховано їх у племені Єфрема сорок тисяч п’ятсот.
34 У нащадків Манассії, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 35 нараховано їх у племені Манассії тридцять дві тисячі двісті.
36 У нащадків Веніяміна, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 37 нараховано їх у племені Веніяміна тридцять п’ять тисяч чотириста.
38 У нащадків Дана, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 39 нараховано їх у племені Дана шістдесят дві тисячі сімсот.
40 У нащадків Асира, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 41 нараховано їх у племені Асира сорок одну тисячу п’ятсот.
42 У нащадків Нефталима, їхній родовід, за їхніми родами, за їхніми батьківськими домами, за кількістю імен, від двадцяти років і старше, усіх здатних до військової служби, – 43 нараховано їх у племені Нефталима п’ятдесят три тисячі чотириста.
44 Це перелік, який здійснив Мойсей та Аарон, разом з начальниками Ізраїлю в кількості дванадцяти чоловіків. По одному чоловікові від кожного батьківського дому. 45 Усіх порахованих Ізраїлевих нащадків за їхніми батьківськими домами, від двадцяти років і старше, – всіх здатних до військової служби в Ізраїлі, 46 за загальним переліком було шістсот три тисячі п’ятсот п’ятдесят чоловіків . 47 А левіти за своїм батьківським племенем не були разом з іншими пораховані,
48 бо промовив ГОСПОДЬ до Мойсея такі слова: 49 Лише племені Левія не рахуватимеш, а їхньої кількості не внесеш до числа Ізраїлевих нащадків. 50 Признач левітів відповідальними за Намет Свідчення, за все його обладнання і усе, що є в ньому. Вони носитимуть Намет і всі його речі. Левіти здійснюватимуть служіння в Наметі і довкола нього розташовуватимуть свій табір. 51 Коли потрібно буде Намет переносити, то левіти розбиратимуть його, а коли Намет зупинятиметься з табором, то левіти складатимуть його. Коли ж хто сторонній наблизиться до нього , той помре. 52 Ізраїлеві нащадки будуть таборитись кожний за місцем розташування свого табору, кожний під своїм прапором, за своїми військовими підрозділами. 53 Левіти ж будуть таборуватись довкола Намету Свідчення, аби не впав гнів на громаду Ізраїлевих нащадків. Левіти нестимуть варту біля Намету Свідчення. 54 Нащадки Ізраїля зробили все. Як ГОСПОДЬ наказав Мойсеєві, так вони і вчинили.