Жертви в свята
1 Сьомого місяця, першого дня місяця буде у вас святе зібрання. Не виконуйте жодної буденної роботи. Це буде для вас день гучного сурмлення. 2 І принесіть жертву всепалення, як приємні пахощі для ГОСПОДА, одного бичка з великої худоби, одного барана, сім однолітніх ягнят без вади. 3 А до них на хлібну жертву, три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, на бичка і дві десятини на барана, 4 та по одній десятій ефи на кожне ягня зі семи ягнят, 5 а також одного козла в жертву за гріх, щоби звершити за вас викуплення. 6 І це крім новомісячної жертви всепалення з її хлібною жертвою та повсякденних жертв всепалення з її хлібними жертвами і жертвами возливання, згідно зі встановленим для цього приписом, як любі пахощі вогняної жертви для ГОСПОДА.
7 Десятого дня цього ж сьомого місяця буде у вас святе зібрання. Ви упокорюватимете ваші душі, і не будете виконувати жодної праці. 8 Принесете в жертву всепалення, як приємні пахощі для ГОСПОДА, одного бичка з великої худоби, одного барана, сім однолітніх ягнят, які мають бути у вас без вади. 9 До них у хлібну жертву три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, на бичка, дві десятини – на одного барана, 10 по десятині ефи на кожне ягня зі семи ягнят, 11 а також одного козла у жертву за гріх, окрім жертви викуплення за гріх, і повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та жертвою возливання.
12 П’ятнадцятого дня сьомого місяця буде у вас святе зібрання. Не будете виконувати жодної буденної праці, а протягом семи днів відзначатимете свято для ГОСПОДА. 13 Принесете у всепалення, – вогняну жертву, приємні пахощі для ГОСПОДА, – тринадцять бичків з великої худоби, двох баранів, чотирнадцять однолітніх ягнят. Всі вонимають бути без вади. 14 А до них хлібна жертва: три десятих ефи пшеничного борошна замішаного на олії, на кожного бичка з усіх тринадцяти бичків; дві десятини на кожного барана з обох баранів, 15 і десятину, тобто по десятій ефи на кожне ягня з усіх чотирнадцяти ягнят. 16 А також одного козла з отари у жертву за гріх, крім повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та його жертвою возливання.
17 Другого дня принесете дванадцять бичків з великої худоби, двох баранів і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади. 18 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом; 19 а також одного козла вжертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і їхніми жертвами возливання.
20 Третього дня – одинадцять бичків, двох баранів і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади. 21 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом; 22 одного козла в жертву за гріх, крім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
23 Четвертого дня – десять бичків, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади. 24 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом; 25 і одного козла з отари в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
26 П’ятого дня – дев’ять бичків, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади. 27 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом; 28 а також одного козла в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
29 Шостого дня – вісім бичків, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади. 30 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом; 31 і одного козла в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
32 Сьомого дня – сім бичків, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади. 33 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з їхнім приписом; 34 Та одного козла в жертву за гріх, крім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
35 Восьмий день буде у вас заключним. Не будете виконувати жодної буденної праці. 36 Принесете у всепалення, – вогняну жертву на приємні пахощі для ГОСПОДА, – одного бичка, одного барана і сім однолітніх ягнят без вади. 37 Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичка, барана і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом; 38 а також одного козла у жертву за гріх, крім повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та її жертвою возливання.
39 Такі жертви приноситимете ГОСПОДУ під час ваших свят, крім ваших жертв за обітницею , ваших добровільних дарів на всепалення, ваших хлібних жертв, ваших жертв возливання і ваших мирних жертв.
40 І переказано було Мойсеєм Ізраїлевим нащадкам усе, що ГОСПОДЬ заповів Мойсеєві.