Наказ про Целофхадових дочок
1 У той час прийшли голови батьківських домів роду синів Гілеада, сина Макіра, сина Манассії, з родів синів Йосифа, і промовили до Мойсея та до начальників, голів батьківських домів Ізраїлевих нащадків, 2 такі слова: ГОСПОДЬ наказав моєму панові дати землю в спадщину Ізраїлевим нащадкам. Також мій пан отримав наказ від ГОСПОДА дати спадщину нашого брата Целофехада його дочкам. 3 Але коли вони вийдуть заміж за когось із синів одного з племен Ізраїлевих нащадків, то їхня спадщина відійде від спадщини наших батьків і буде приєднана до спадщини племені, в яке вони вийдуть заміж. Так частина спадщини, отриманої жеребкуванням відійде від нашого спадку. 4 Коли ж в Ізраїлевих нащадків буде ювілейний рік , то їхня спадщина буде долучена до спадку племені, до якого вони належатимуть, а спадок племені наших батьків зменшиться через відчуження їх спадщини.
5 Відповідно до ГОСПОДНЬОГО повеління Мойсей сказав Ізраїлевим нащадкам такі слова: Слушно говорить плем’я нащадків Йосифа. 6 У справі дочок Целофехада ГОСПОДЬ дав такий наказ: Нехай виходять заміж за тих, хто їм подобається, але вийдуть заміж тільки в межах роду племені свого батька! 7 Таким чином спадок Ізраїлевих нащадків не переходитиме від племені до племені. Кожний з Ізраїлевих нащадків має триматись спадщини племені своїх батьків. 8 Кожна дочка, яка отримує спадщину в будь-якому племені Ізраїлевих нащадків, має виходити заміж за когось з роду в межах свого племені, аби кожний з Ізраїлевих нащадків отримував спадщину своїх батьків. 9 І щоб не переходила спадщина від одного племені до іншого, але щоб кожне плем’я Ізраїлевих нащадків трималося своєї спадщини.
10 Як ГОСПОДЬ наказав Мойсеєві, так дочки Целофехада і вчинили. 11 Махла, Тірца, Хоґла, Мілка і Ноа, дочки Целофехада, повиходили заміж за синів своїх дядьків. 12 Вони вийшли заміж в роду синів Манассії, сина Йосифа і їхня спадщина залишилася в племені роду їхнього батька.
13 Ось такі постанови і присуди (права) ГОСПОДЬ заповів через Мойсея нащадкам Ізраїля на рівнинах Моаву, поблизу Йордану, навпроти Єрихона.